Jít do obsahu fóra

Diskusní fórum FEL

Vítejte v diskusním fóru FEL! Toto fórum je určeno pro všechny členy akademické obce FEL a veřejnost, zejména pak pro absolventy a zájemce o studium na FEL. Zeptejte se Akademického senátu, pedagogů, vedení, Vašich kolegů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil AS FEL, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů akademické obce.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

7

Jan Kohout (kohouj14) napsal:

ad "anketa": v teto souvilosti me napada jedna vec, ktera me trochu pali uz od meho prichodu na FEL...
student.cvut.cz je tusim pro cely CVUT... Ja jako prvak se jsem obcas trochu zmateny, kde najit potrebne informace, pripada mi, ze je to nekdy trosku rozstrkane a nebo je toho az zbytecne moc, nebo jsou odkazy mnohdy stare...
Ma FEL jako takovy taky nejake svoje studentske stranky? A pokud ne, nestalo by to za to nejake zridit? Mel by takovy plan podporu? Sel by do toho nekdo vyhledove se mnou? Co si o tom myslite?

Dostal si, resp. jaký máš názor na průvodce prváka?

6

ad "anketa": v teto souvilosti me napada jedna vec, ktera me trochu pali uz od meho prichodu na FEL...
student.cvut.cz je tusim pro cely CVUT... Ja jako prvak se jsem obcas trochu zmateny, kde najit potrebne informace, pripada mi, ze je to nekdy trosku rozstrkane a nebo je toho az zbytecne moc, nebo jsou odkazy mnohdy stare...
Ma FEL jako takovy taky nejake svoje studentske stranky? A pokud ne, nestalo by to za to nejake zridit? Mel by takovy plan podporu? Sel by do toho nekdo vyhledove se mnou? Co si o tom myslite?

5

Ing. Tomáš Davidovič (davidt2) napsal:

Hele, co takhle udelat nejakou anketu typu "jste rozhodnuti kam se prihlasite?" "co byste chteli videt/vedet pro utvrzeni/zmenu vaseho rozhodnuti" a par podobnejch otazek (treba proc, jestli by je zajimalo spis co se dela nebo jaky sou platy, kam chtej jit, v peti vetach shrnout co by chteli delat hned po skole, pet let po skole, obecne delat pak).
Jednak to je podle me hodne zajimavy obecne a nejspis to vubec netusime (snazim se tohle info sbirat nejak neorganizovane, ale "dosahnu" jen na ITaky), druhak by to mohlo pomoc v rozhodovani jestli vubec PP a kdyz, tak jak.

To není špatná myšlenka, měl bych mnoho ale, ale mnohými „ale“ se akorát staví důvody »proč ne«.

4

Hele, co takhle udelat nejakou anketu typu "jste rozhodnuti kam se prihlasite?" "co byste chteli videt/vedet pro utvrzeni/zmenu vaseho rozhodnuti" a par podobnejch otazek (treba proc, jestli by je zajimalo spis co se dela nebo jaky sou platy, kam chtej jit, v peti vetach shrnout co by chteli delat hned po skole, pet let po skole, obecne delat pak).
Jednak to je podle me hodne zajimavy obecne a nejspis to vubec netusime (snazim se tohle info sbirat nejak neorganizovane, ale "dosahnu" jen na ITaky), druhak by to mohlo pomoc v rozhodovani jestli vubec PP a kdyz, tak jak.

3

Aznoh napsal:

Co se stalo s Akci PP? Prislo mi to jako vyborny napad, tesil jsem se, jak se behem semestru podivam po katedrach, ale Akce PP nez jsem na FEL prisel nejak zmizela... :-(

Akce PP se setkala s téměř nulovým zájmem studentů prvního ročníku, kterým byla určena, proto jsme s kolegou Kollerem ztratili motivaci se snažit něco podobného opět iniciovat.
Sám za sebe mohu říci, že koketuji trochu s myšlenkou, zda by něco podobného nestálo přeci jenom za to provést na začátku semestru druhého, ale zatím nemám dostatek přesvědčení o tom, že by byl adekvátní zájem.
Uznejte sami, že pokud jedna katedra uvolní pro své představení cca 15 lidí a studentů se dostaví 2 ks, je to tak trochu marná snaha a dosti demotivující.
Pár vět navíc k PP najdete třeba zde: https://forum.feld.cvut.cz/viewtopic.ph … 129#p25129

2

Po katedrách se můžeš podívat i bez Akce PP, stačí, když napíšeš vedoucímu katedry nebo někomu takovému:) Určitě ti rádi ukážou, na čem se u nich zrovna pracuje.

1

Co se stalo s Akci PP? Prislo mi to jako vyborny napad, tesil jsem se, jak se behem semestru podivam po katedrach, ale Akce PP nez jsem na FEL prisel nejak zmizela... :-(

Currently used extensions: pun_repository. Copyright © 2008 PunBB