Jít do obsahu fóra

Diskusní fórum FEL

Vítejte v diskusním fóru FEL! Toto fórum je určeno pro všechny členy akademické obce FEL a veřejnost, zejména pak pro absolventy a zájemce o studium na FEL. Zeptejte se Akademického senátu, pedagogů, vedení, Vašich kolegů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil AS FEL, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů akademické obce.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

4

Pro informaci ostatním: Studentovi Jelínkovi byly zpřístupněny servery katedry počítačů. U systémů pod správou ČVUT je to složitější v tom, že student po přerušení již není považován za studenta. Na tento problém (znovu) vedení ČVUT upozorníme.

Jan Kybic

3

Dobrý den, studijní oddělení již v minulosti na problém upozorňovalo (řešení je nutné provést na úrovni ČVUT) , nebylo řešeno s odkazem na to, že v té době není studentem. Studijní oddělení tedy na problém znovu upozornilo a jak vidíte, zapojil se i proděkan pro IT, tak snad se alespoň nějaké řešení povede nalézt. Problém je v tom, že je propojeno více systémů vázaných na tuto základní identifikaci (student - "nestudent").   sad

2

(Martin Jelinek) napsal:

Dobrý den,

sice chápu, že nechcete nechávat přístupová hesla bývalým studentům, ale já mám pouze přerušené studium do června, kdy znovu obhajuji bakalářskou práci a jsem naprosto odříznut od veškerých informací, které potřebuji.

Dobrý den, seznámím se se situací a zjistím, co se dá dělat.

Jan Kybic

1

Dobrý den,

sice chápu, že nechcete nechávat přístupová hesla bývalým studentům, ale já mám pouze přerušené studium do června, kdy znovu obhajuji bakalářskou práci a jsem naprosto odříznut od veškerých informací, které potřebuji. Dokonce musím psát do veřejného fóra, protože ani zde se nemohu přihlásit. Studium mám přerušené téměř rok a jediné kam mám stále přístup je školní email. Hlavní problém je, že nemám přístup ani na info336.felk.cvut.cz, kde mají být vyvěšeny termíny bakalářských SZZ, potřeboval jsem do KOSu kvůli průměru a další a další věci. Nebydlím v Praze a kvůli každé záležitosti, jezdit na studijní oddělení je dost náročné. Vůbec nevím jestli mi vedoucí bakalářské práce může vypracovat a odevzdat posudek. Při zadávání tématu práce v KOSu mě ani v systému neviěl. Dá se to nějak řešit alespoň dočasným vrácením uživatelských přístupů nebo jinak? Na škole kde se učí jak správně implementovat informační systémy se nepočítá s tím, že student může opakovat SZZ, a je ze systému naprosto vymazán. To mi příde dost hloupé. Na service.felk.cvut.cz si nemohu obnovit heslo s hláškou, že mé uživatelské jméno neexistuje.Currently used extensions: pun_repository. Copyright © 2008 PunBB