Jít do obsahu fóra

Diskusní fórum FEL

Vítejte v diskusním fóru FEL! Toto fórum je určeno pro všechny členy akademické obce FEL a veřejnost, zejména pak pro absolventy a zájemce o studium na FEL. Zeptejte se Akademického senátu, pedagogů, vedení, Vašich kolegů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil AS FEL, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů akademické obce.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

4

Uživateli byl dočasně přidělen status hosta (resp.externího spolupracovníka), tím došlo i k obnovení přístupu k datům v Google Drive.

3

Tak by to pro vás mělo byt zařízené. Hodně zdaru.

2

Hezký den, zkusím pro vás zjistit, co se s tím dá dělat. Obecně lze říct, že přesun dokumentů mezi Google účty je problematický.

1

Rád bych upozornil na nepříjemnost, která mě postihla po úspěšném zakončení studia. Používal jsem s kolegy na katedře psaní jednoduchých dokumentů a spreadsheetů přes Google Apps účet FEL, bohužel jsem si před obhajobou všechny dokumenty nestáhl na disk a než jsem se stihl druhý den vzpamatovat, tak jsem již přišel o FELid účet a tedy možnost se dostat k datům. Psal jsem na Google Apps helpdesk, bohužel bez odezvy sad Podobná nepříjemnost mě potkala také u Alfresca, ale díky panu Černíkovi se data povedlo obnovit.

Preferoval bych například možnost změny vlastníka všech mých bývalých dokumentů na soukromý Google účet - předpokládám, že k nim stále držím autorské právo smile

Currently used extensions: pun_repository. Copyright © 2008 PunBB