Jít do obsahu fóra

Diskusní fórum FEL

Vítejte v diskusním fóru FEL! Toto fórum je určeno pro všechny členy akademické obce FEL a veřejnost, zejména pak pro absolventy a zájemce o studium na FEL. Zeptejte se Akademického senátu, pedagogů, vedení, Vašich kolegů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil AS FEL, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů akademické obce.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

5

(fuzzy_prumyslovak) napsal:

Dneska jsem byl na studijním podat žádost (úspěšnou smile) o změnu programu (ještě v rámci přijímacího řízení). Po skončení přijímacího řízení by to prý šlo až po prváku.

Super, blahopřeji, těšíme se na vás!

4

Dneska jsem byl na studijním podat žádost (úspěšnou smile) o změnu programu (ještě v rámci přijímacího řízení). Po skončení přijímacího řízení by to prý šlo až po prváku.

3

Děkuji za Vaši odpověď. Obcházet přijímačky nepotřebuji (průměr z matematiky 1, maturita z matematiky 1, mat+ bohužel 2 a našel by se i diplom z prváku z mat. olympiády). Případných přijímaček bych se nebál.

Panu proděkanovi jsem napsal email (nevím jak často sem chodí).

2

Je to dost neobvyklé, ale jako výjimka by mi to nevadilo. Tedy pokud jste splnil přijímací požadavky / testy tak, abyste se dostal i na KyR? Neboli jako náprava chybného rozhodnutí ano, jako obejití přijímaček KyR ne.

Vůbec ale netuším, co na to předpisy FEL. Pokud se příslušný pedagogický proděkan (http://www.fel.cvut.cz/cz/glance/jelinek.html) nevyjádří tady, tak ho prosím kontaktujte.

M. Šebek, garant KyR

1

Dobrý den,

existuje nějaká šance na změnu programu ještě před zápisem ke studiu/prvákem?
Na FEL jsem si dal přihlášku na EK (už jsem i přijat), ale postupně ve mě uzrálo rozhodnutí, že chci studovat KyR. V době podávání přihlášek jsem se viděl na matfyzu a na slaboproud jsem si dal přihlášku jen pro formu - jsem z průmky, na EK byla v Dejvicích fakt skvělá prezentace, jdou tam kámoši... Přihlášku na KyR jsem zvažoval (na střední jsem měl zaměření na řídící techniku), ale zkombinovalo se několik faktorů a padlo to.

Co jsem se zatím dočetl, tak leda v prvním ročníku si zapisovat předměty z KyR a po roce zkusit přestup. Je i nějaká schůdnější cesta?

Currently used extensions: pun_repository. Copyright © 2008 PunBB