Jít do obsahu fóra

Diskusní fórum FEL

Vítejte v diskusním fóru FEL! Toto fórum je určeno pro všechny členy akademické obce FEL a veřejnost, zejména pak pro absolventy a zájemce o studium na FEL. Zeptejte se Akademického senátu, pedagogů, vedení, Vašich kolegů na to, co Vás zajímá! Diskusní fórum zřídil AS FEL, aby zvýšil informovanost a podpořil diskuze členů akademické obce.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty


Požadované informace
Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

4

Děkuji za informace. Jsem ráda, že strom nepadl jen tak bezdůvodně, a tajně doufám, že se někde na jeho místě (nebo poblíž) objeví nějaký jiný.

Markéta Havlíčková

3

Dobrý den, třešeň praskla u kořene  sama z neděle na pondělí. Kořen třešně byl shnilý a bylo v něm mraveniště.

2

Z informací, které mám k dispozici se strom vyvrátil sám někdy v noci z neděle na pondělí a musel být odstraněn. Údajně došlo k prasknutí kořene. Nešlo o úmyslný zásah. K podobnému případu došlo před několika lety na dvoře na Karlově náměstí. Rovněž třešni obsypané plody praskla jedna z hlavních větví koruny pravděpodobně pod vahou ovoce a spadla na zem. Třešňové dřevo je křehké.

1

Pokud tudy půjde někdo, kdo víc ví, ocenila bych informaci o tom, komu a proč překážela třešeň u halových laboratoří, a zejména proč musela být skácena včera, když už byla obalená téměř zralými třešněmi (pokud vím, je kácení stromů během vegetačního období zakázáno, neohrožuje-li přímo něčí život apod.). Na jedné straně rozvěšujeme certifikované budky pro několik druhů ptáků (nic proti nim, pánbůh chraň!), na druhé straně ničíme jednu z mála hezkých věcí ve dvoře, která navíc poskytovala tolik chybějící stín v místnostech do dvora obrácených (nevyvětratelných a neklimatizovaných). Teď je tam s prominutím na chcípnutí a výhled na šerednou boudu vedle tenisového kurtu taky nic moc.
Díky.

Markéta HavlíčkováCurrently used extensions: pun_repository. Copyright © 2008 PunBB