1

Téma: jak se přihlásit k odběru všech nových témat v jednom vláknu

Dnes jsem zaregistroval, že ve vláknu KOS/role student přibylo něco pár nových témat, aniž bych si toho všiml. Rád bych si nastavil, abych dotával maily s upozorněním, že bylo založeno nové téma.
Už mě fórum mírně unavuje a nejsem schopen pravidelně se do panelu dívat, zda nepřibylo něco nového.

KOS není určen pro zlepšení komunikace studentů s PEO a katedrami. Je to elektronická implementace fackovacího panáka.

2

Re: jak se přihlásit k odběru všech nových témat v jednom vláknu

Obavam se, ze to nepujde bez netrivialni modifikaci kodu.

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz

3

RSS mod by to mohl uspokojivě zvládnout.

Ejector seat? You’re joking!

4

RSS je mozne pouzit, system to podporuje. Je v tom maly hacek, na RSS feed se vztahuji stejna prava jako na forum, tj. pokud uzivatel neni prihlasen, tak neuvidi fora, ktera vidi jen prihlasene uzivatele. Teoreticky, asi by nebyl problem zpristupnit kategorii KOS i neprihlasenym uzivatelum jen pro cteni.

forum@fel.cvut.cz

5

Ing. Ivan Novakov (novakoi) napsal:

RSS je mozne pouzit, system to podporuje. Je v tom maly hacek, na RSS feed se vztahuji stejna prava jako na forum, tj. pokud uzivatel neni prihlasen, tak neuvidi fora, ktera vidi jen prihlasene uzivatele. Teoreticky, asi by nebyl problem zpristupnit kategorii KOS i neprihlasenym uzivatelum jen pro cteni.

Ono to zde nezaznělo výslovně, ale jsem pro kategorii KOS ustaven moderátorem. Přeji si, aby tato kategorie byla veřejně čitelná. Obavám se, že to nemohu nastavit sám. Mohu o to poprosit Vás?
Vyřeší to i problém stále přetrvávající matoucí hlášky, když  se nepřihlášený uživatel pokouší pomocí mnou zaslaného linku vstoupit doprostřed,  přímo k nějakému tématu.

KOS není určen pro zlepšení komunikace studentů s PEO a katedrami. Je to elektronická implementace fackovacího panáka.

6

Tak sekce KOS uz je pristupna pro cteni i neprihlasenym uzivatelum.

Zaroven jsem zpristupnil odkaz 'RSS'  uplne dole pod vypisu diskusi. Melo by to generovat validni RSS, kazdopadne dejte vedet v pripade problemu.

forum@fel.cvut.cz

7

Zaroven jsem zpristupnil odkaz 'RSS'  uplne dole pod vypisu diskusi. Melo by to generovat validni RSS, kazdopadne dejte vedet v pripade problemu.

Funguje, ale ne všude.

Chyba v IE napsal:

Aplikace Internet Explorer nepodporuje informační kanály s definicemi DTD.

A taky se neohlašuje v hlavičce něčím jako

<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS s KOSením" href="https://forum.feld.cvut.cz/extern.php?action=active&type=RSS&fid=48">

Naposledy upravil: lipinluk (18.06.2007 22:07:58)

8

Tak sekce KOS uz je pristupna pro cteni i neprihlasenym uzivatelum.

díky, díky, díky, šeptají mé rtíky

9

Nějak jsem se unáhlil, může mi ještě někdo poradit, jak ho můžu použít? Nějak nejsem v obraze :-(

10

Prvním předpokladem je, že máte RSS čtečku (integrována v IE7, Thunderbirdu i Opeře). Následně přidáte kanál (v daném případě to bude nejspíš https://forum.feld.cvut.cz/extern.php?a … mp;fid=48) a nastavíte adekvátně krátký termín zjišťování aktualizace. A pokud nedojde k nějaké neočekávané události™, měl byste být informován o případných nových příspěvcích.

11

Jeste bych se zminil, ze existuji i online ctecky, napr. http://www.google.com/reader/

forum@fel.cvut.cz

12

Já děkuji oběma, a to tak, že moc. Večer to zkusím.