1

Téma: třetí zkouškový pokus

Dobrý den,
Povedlo se mi neudělat jednu zkoušku ze zimního semestru, přičemž poslední termín byl dva týdny před koncem zkouškového a já nestihnul využít poslední pokus. Nyní budu muset pouze kvůli (docela jednoduchému) předmětu ZCT muset prodlužovat studium.
Chci se pouze ujistit, že skutečně neexistuje způsob, jak "donutit" zkoušejícího vypsat poslední termín v případě, že již nejspíš bylo vypsáno 150% volných míst. Mimochodem sám zkoušející mi řekl, že ještě dalších cca 10 liddí nevyužilo 3. pokus, ale další termín prostě nedá.
Děkuji za odpověď.

2

Re: třetí zkouškový pokus

Zkoušející mají možnost vypsat termín i v letním zkouškovém období, tak se s ním zkus domluvit.

3

Možnost má, ale nechce

4

Vypada to, ze tento semestr uci predmet ZCT dalkare, takze nejspis nejakej termin muset byt bude. Pokud te na nej nebude chtit pustit a rozumne to nevysvetli, ptej se na duvod jeho nadrizeneho.

Naposledy upravil: moulikar (07.03.2009 23:41:59)

Každá náhoda by měla být předem pečlivě naplánována.

5

Když je to teda jednoduché, tak proč si to neudělal?? Jasně, nemusí se vždycky zadařit, ale moc mi není jasné, proč si to nechal až na konec zkouškového, když bylo vypsáno dostatek termínů, jak píšeš.
Pokud je v tom nemoc, osobní problémy nebo něco podobně nezáviděníhodného, tak se předem omlouvám za trochu rýpavý tón.

6

No částěčně jsem to podcenil, částečně za to může i výpadek ve zkouškovém kvůli nemoci. Každopádně jsem to nenechal na konec zkouškového. Jak říkám, poslední pokus byl dva týdny před jeho koncem...
Zkusím tedy zjistit zda bude termín pro dálkaře. Děkuji za rady.