1

Téma: ISP v Bc. etape

Nepodarilo se mi nikde najit informaci jak to je kdyz neco mam v ISP na zimu a chci delat zkousku v lete - resp. jestli je ta moznost. Vsechno se to toci okolo ISP doktorandu v predpisech, o tomhle klasicky ani carka. Jde o to ze mam jit na 2. pokus z jisteho predmetu, ale neni mi moc dobre takze zvazuju jestli tam i presto jit a zkusit to, protoze dalsi moznosti uz nebudou nebo neni potreba to hrotit a budou moznosti v lete.
Dik za informaci, pokud to nekdo vite.

When a body does not fit a soul...

2

Re: ISP v Bc. etape

Napiš email zkoušejícímu, jestli vypíše opravný termín i do letního zkouškového období.

"Le plagiat consiste à s'approprier les mots ou les idées de quelqu'un d'autre et de les présenter comme siens" (Petit Robert, 2005)

3

v harmonogramu skolniho roku se letos objevila tahle oskliva vec:
Zápočty a klasifikované zápočty z předmětů zapsaných v zimním semestru v prezenční i kombinované formě nutno získat nejpozději do 12. 2. 2010.

4

Bc. Martin Němec (nemecm16) napsal:

v harmonogramu skolniho roku se letos objevila tahle oskliva vec:
Zápočty a klasifikované zápočty z předmětů zapsaných v zimním semestru v prezenční i kombinované formě nutno získat nejpozději do 12. 2. 2010.

Ale o termínu složení zkoušky se nic nepíše, nebo ano?

5

jo, mas pravdu, to jsem si nevsiml. v letnim je zmineno, ze se musi dokoncit i zkousky (zapsane v letnim). ty zapsane v zime si asi muzeme delat, kdy chceme :-)

6

Bc. Martin Němec (nemecm16) napsal:

jo, mas pravdu, to jsem si nevsiml. v letnim je zmineno, ze se musi dokoncit i zkousky (zapsane v letnim). ty zapsane v zime si asi muzeme delat, kdy chceme :-)

No, tohle prave mozna neni pravda pokud to mas v ISP. Pro me je kazdopadne uz ta informace pase, zkousku mam za A:) Ale stejne by me to zajimalo, proc se informace tohohle typu nikde nevyskytujou a nikdo na ne povetsinou nema jednoznacnou odpoved. Ale to neni nijak ojedinela situace, stejny to bylo napr. se zapisem jazyku kdyz clovek chtel jit jen na hromadnej zapocet. A takovych situaci je vic.. co nadelame.

When a body does not fit a soul...