1

Téma: Zapis telesne vychovy - vyjadreni PEO

Získal jsem oficiální vyjádření k zápisu tělesné výchovy:

Mgr. Jan Filandr napsal:

Krasny den.
Vase dedukce je spravna, az budete znat VAS rozvrh, pak teprve si muzete
zapsat do volneho mista TV. pro 1. rocnik bude toto misto bud v
pondeli,nebo ctvrtek nebo patek dopoledne. Vse zalezi na tom ve ktere
studijni skupine budete zarazen.  Filandr

P.S.: Mozna by nebylo na skodu prispendlit tento topic nahoru, aby byl na ocich...

2

Re: Zapis telesne vychovy - vyjadreni PEO

Zdravím,

dnes jsem si vyzvedl oficiální rozvrh pro 1. semestr (obor STM). Našel jsem si svou "skupinu" a všiml jsem si že mám v jednom dni od 7:30 do asi 12:45 ručně předvyplněno TV.  :-( To znamená že si musím zvolit takový tělocvik, co se koná ve čtvrtek dopoledne?  Nebo si můžu s klidem zvolit třeba středeční večer ? (příklad)

Díky moc a omlouvám se, pokud to tu je smile

3

ne, nikdo tě nenutí chodit na tělocvik v ten den. Můžeš se zapsat kamkoliv.

Tohle všechno se tam dělá? To snad není možný!!!

4

a co teda znamena X03TV1 KURZ? to je jeste nakej telocvik navic?

5

to je týdenní sportovní pobyt (lyže/něco v létě), každej musí za bakaláře jeden absolvovat, je jedno kdy. Jak ses k tomu dostal?

Naposledy upravil: karliond (19.09.2007 23:47:11)

Tohle všechno se tam dělá? To snad není možný!!!

6

mam to v rozvrhu v pondeli cca od pul osmy do pul jedny, tak nevim,co to ma jako bejt kdyz je to tam takhle... takze mam jit az na tu hodinu potom?

7

Karel Lebeda napsal:

mam to v rozvrhu v pondeli cca od pul osmy do pul jedny, tak nevim,co to ma jako bejt kdyz je to tam takhle... takze mam jit az na tu hodinu potom?

Predpokladam, ze je to vyhradeny termin na telesnu vychovu (zapisat si ju mozes aj inde). Osoba s takym menom v rozvrhu ziadny specialny zapis na uvedenu dobu nema.

Не нужно пытаться осуществить мечту. Пусть так и остается мечтой.

8

http://moje.libimseti.cz/bios/rozvrh121.GIF - to je ono, ja sem si stejne vybral pingpong na pondeli rano, tak pudu tam, prinejhorsim me nekam preroutujou ;-)
dik za radu

9

Karel Lebeda napsal:

http://moje.libimseti.cz/bios/rozvrh121.GIF - to je ono, ja sem si stejne vybral pingpong na pondeli rano, tak pudu tam, prinejhorsim me nekam preroutujou ;-)
dik za radu

Chod na ten pingpong, tak je to spravne. Ten blok je vyhradeny kvoli moznemu zapisu telocviku.

Не нужно пытаться осуществить мечту. Пусть так и остается мечтой.

10

Dobrý den,

co se týče tělocviku, taky mám problém a to, že první ročník, kam patřím, si může zapsat tělocvik už od 1.9. a to podle rozvrhu, kde je na to vyhrazený čas. Bohužel ten budeme mít ale až 13.9. a právě tento den se otvírá tělesná výchova pro všechny studenty ČVUT. To znamená, že bych se já jako první ročník nemusel dostat na sport, který bych rád provozoval na ČVUT. Je možné první ročníky dodatečně nějak zvýhodnit nebo nalézt jiné řešení? Díky za odpověď.

PS: omlouvám se že píši do starého tématu.

Naposledy upravil: benesm24 (07.09.2010 13:32:22)

11

Zdravim, já řeším ten samý problém. Rozvrh nám ale nemusí zveřejnit už 13.9., protože sem někde četl, že rozvrh nám zveřejní až v týdnu od 13.9. takže se může stát, že nám rozvrh zveřejní až 19.9. a vůbec bych se tomu nedivil (dosud všechno co měli udělat udělali tak se čtyřdením zpožděním - přístup do KOSu,...). Já sem si zapsal už sport a budu doufat, že mi to nebude kolidovat s jiným předmětem v rozvrhu. Když jo, tak si potom zvolim jiný sport.
Taky bych měl jeden dotaz: Máme si zvolit jeden nebo dva sporty? Protože někde sem slyšel, že budeme mít 2 sporty v 1. semestru, ale všude se píše pouze o jednom.