1

Téma: OI: Zápis předmětu Pravděpodobnost

Dobrý den.

Dle stránky

http://informatika.fel.cvut.cz/pro-zaje … gr-studium

jsem si chtěl zapsat pro doplnění znalostí předmět A0B01PSI - Pravděpodobnost, statistika a teorie informace.
To není v KOSu možné. Hlásí: Zápis selhal z důvodu :Predmet neni urcen pro Vas studijni program a formu studia

Hledal jsem možné řešení tohoto problému a našel podobný předmět
A2M01PMS     Pravděpodobnost a matematická statistika.

Tento předmět však přednáškami koliduje s dalším předmětem, který si musím doplnit, a tím je Optimalizace.

Jak mám tuto situaci řešit? Děkuji.

Pořádný muž od lúzy tím se označuje, že čemu nerozumí, to neprovozuje.
Karel Havlíček

2

Re: OI: Zápis předmětu Pravděpodobnost

PSI si můžeš zkusit zapsat na studijním nebo přes nějakou žádost o zápis předmětu, který nespadá do tvého programu. Řešil jsem to samé 2 roky zpět a nakonec jsem ten předmět měl wink

3

Dík, asi to tak nakonec udělám – ale věřím, že pokud si to tu přečte někdo z vedení OI, pokusí se (možná mnohým) ostatním práci zjednodušit a povolí zápis přímo z KOSu. smile

Karel Havlíček

4

Mně se to nechtělo dávat do kategorie "Pro zájemce o studium", ale pokud to tak je správně, tak moje chyba.

Karel Havlíček

5

Ja myslim, ze je odpoved celkem jednoducha.. podle kodu obou predmetu snadno zjistis, ze A0B01PSI je urcen pro bakalare a A2M01PMS je urcen pro magistry. Proto ti to celkem spravne nechce povolit zapis.

Naposledy upravil: krebszby (08.09.2010 15:42:59)

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí..

6

Když budu citovat z výše uvedených stránek:

# STM: Klíčem je povinně volitelný předmět Y01PST - Pravděpodobnost a statistika. V případě neabsolvování tohoto předmětu si student magisterského studia zapíše v 1. semestru předmět A0B01PSI - Pravděpodobnost, statistika a teorie informace

Navíc některé bakalářské předměty zapsat jdou, např Jazyky a gramatiky.

Karel Havlíček

7

Bc. Matěj Dostál (dostamat) napsal:

Dobrý den.

Dle stránky

http://informatika.fel.cvut.cz/pro-zaje … gr-studium

jsem si chtěl zapsat pro doplnění znalostí předmět A0B01PSI - Pravděpodobnost, statistika a teorie informace.
To není v KOSu možné. Hlásí: Zápis selhal z důvodu :Predmet neni urcen pro Vas studijni program a formu studia

Hledal jsem možné řešení tohoto problému a našel podobný předmět
A2M01PMS     Pravděpodobnost a matematická statistika.

Tento předmět však přednáškami koliduje s dalším předmětem, který si musím doplnit, a tím je Optimalizace.

Jak mám tuto situaci řešit? Děkuji.

A0B01PSI je spravna volba. Uz jsem dostal zpravu o problemu, resime. Pokud pospichate, pani referentka na PeO vam predmet zapise. Nastaveni "prav" predmetu je relativne komplikovane (v dobe zapisu obzvlast), navic kolem PSI bylo dost KOSich zmen. Za ztizeny zapis se omlouvame a na naprave pracujeme.

Tomas Svoboda

Naposledy upravil: svobodat (08.09.2010 16:36:29)

8

pekny den,
diky spojenemu usili nekolika lidi je to hotovo. Magistri OI si mohou zapisovat v KOSu A0B01PSI.
Tomas Svoboda

9

Díky!

10

Díky moc, to je skvělá zpráva smile

Karel Havlíček