1

Téma: Prvni tyden sudy ?

Dobry den,

chci se zeptat jestli je na webu chyba (harmonogram sk. roku), nebo opravdu doslo ke zmene a prvni tyden vyuky je sudy? Pokud se zmenilo pocitani tydnu podle cisla v kalendari, bylo by vhodne jasne tuto zmenu publikovat,  kdyz se mnoho let predtim zacinalo lichym tydnem.  Pokud je na webu opravdu chyba je vhodne je urychlene odstranit, protoze dochazi k zbytecnym zmatkum.

P. Matisko, K35.

Naposledy upravil: matispet (22.09.2010 12:46:21)

2

Re: Prvni tyden sudy ?

Pane Matisko, uz se to resilo na jinem vlaknu. Opravdu letos doslo k sjednoceni cislovani tydnu vyuky s kalendarem, takze prvni tyden vyuky ZS 2010/2011 je opravdu sudy.

3

Oproti situaci, kdy byla první půle prvního týdne v posledním týdnu semestru je to přeci jen pokrok...

4

No, me jen prekvapuje, ze takato zasadni zmena neni jasne napsana na hlavnim webu. Dnes na moje cviceni dosla polovina lidi, nebyl jsem sam, kdo zmenu nezaregistroval.

Pane docente, zacatek semestru v pulce tydne jsem zazil, nebylo to tak hrozne smile

5

Take bych cekal, ze tato velice dulezita informace bude MINIMALNE oznamena na webovych strankach. Letos se me nastesti rozdeleni na sude a liche tydny netyka, ale dnes jsem potkal nekolik studentu bloudicich po skole, kteri nevedeli, jaky je tyden a na jake cviceni se maji dostavit.

6

Bc. Jan Dvořák (dvoraj44) napsal:

... dulezita informace bude MINIMALNE oznamena na webovych strankach....

na webu to je: http://fel.cvut.cz/education/harmonogram.html, ale je pravda, ze tato tak trosku "anomalie" by mela byti nejak vice zvyraznena ;-)

jirka skvor
mj. rozvrhar 13136

7

Také jsem se informaci dozvěděla až minulý týden a upozorňovala jsem, že by to mělo být na webu... údajně to má ale už platit druhým rokem, což mi trochu nevychází počty, protože jsem měla za to, že vloni to bylo klasicky...

jinak teď už je info doděláno na web - hned nad novinkami visí "1.týden/sudý"

"Vím, že nic nevím." Sócratés