1

Téma: System TINA

Planuje se nejaka podpora pro linux? A mimochodem se mi ovladace nepodarilo nainstalovat i pod XP_64bit.

2

Re: System TINA

Je nějaká změna ohledně Linuxu?

Stačil by nějaký LPR přístup a emulace PCL.

3

Ciste teoreticky (jen hadam) neslo by necim (treba wine) naemulovat windows a pouzit ovladace pro nej?

"Le plagiat consiste à s'approprier les mots ou les idées de quelqu'un d'autre et de les présenter comme siens" (Petit Robert, 2005)

4

SafeQ FAQ napsal:

What about SafeQ and Novell support?
We are currently preparing a SafeQ port for Novell Version 6. Otherwise, printing from Novell to an existing SafeQ Server is possible without any problems, however, TCP/IP and the LPR protocol must be used.

A na ZČU to jde. Nějaké informace by nám k tomu už taky konečně, do háje, mohl poskytnout provozovatel. Mimo jiné třeba i o tom, proč je na FEL tisk o 40 % dražší než na FJFI.

Ejector seat? You’re joking!

5

Dobre zpravy na obzoru. http://cmp.felk.cvut.cz/~lebedkar/Linux.zip Je to zatim "v testovani", ale snad to pujde (sam jsem jeste nezkousel). Pripominky a dotazy prosim na Ing. Šustra, ktery se tim zabyva: jiri.sustr@oce.com.

Potřebujeme malý a šikovný traktory, ale velký a silný chlapy!

6

Kolegove, netusite, jak tisknout na Macu? Zkousel jsem vselicos, ale uspesny jsem bohuzel nebyl. Nepodarilo se to nekomu rozbehnout?