1

Téma: Predmet absolvovan, ale nemam znamku

Preju dobre rano,
v druhem semestru jsem absolvoval jeden predmet, kde vlivem horsi organizace (jsem na OI, takze spousta veci se tu resi za behu) jsem musel dodelavat zapocet pres prazdniny (zkousku (znamka udajne C) jsem mel hotovou driv). Podminky jsem nakonec splnil, jenze mezi el. odevzdanim posledni ulohy a prvni cestou do prahy ubehla doba dostatecne dlouha, abych na to zapomnel, ze si mam nechat prijit zapsat zapocet & zkousku...

Takze jsem se jednoho dne prihlasil do KOSu a videl jsem ten predmet v zapsanych na 4. semester a uvedomil si to. Koncem 3. semestru se mi v studijnich vysledich dokonce uz objevilo i "N".

A muj dotaz - budu muset predmet absolvovat znova nebo je tu jeste moznost to nejak dodatecne zapsat? Predmet to nebyl tezky (prednasky jsem nenavstevoval, na zkousku jsem se vicemene neucil), ale opakovat to se mi nechce (ac by to byla moje blbost). Psal jsem mail prednasejicimu, ale odpovedi jsem se nedockal... Jak tuhle situaci resit?

Dekuji,
M. Soucek

2

Re: Predmet absolvovan, ale nemam znamku

Michal Souček (soucemi3) napsal:

v druhem semestru jsem absolvoval jeden predmet,
...
Takze jsem se jednoho dne prihlasil do KOSu a videl jsem ten predmet v zapsanych na 4. semester a uvedomil si to. Koncem 3. semestru se mi v studijnich vysledich dokonce uz objevilo i "N".
...

Pane Součku,
napište na oi@fel. cvut.cz a problém tam podrobněji popište. Konkrétní předmět, konkrétní vyučující, konkrétní data.
Tomáš Svoboda