1

Téma: Softwarové inženýrství - magisterské studium kombinovanou formou

Dobrý den,
letos v červnu budu končit kombinované bakalářské studium softwarového inženýrství na FITu, a protože nemáme navazující magisterské kombinované studium, vybírám, kam jít studovat dále. Nejblíže je mi pravděpodobně FEL, proto vás prosím o zodpovězení pár dotazů.

Chci studovat Softwarové inženýrství http://www.fel.cvut.cz/education/bk/pru … 44406.html

Bude tento obor letos otevřen?
Kdy probíhá výuka? Jsou to soboty?
Kdy probíhají zkoušky? Jsou nějaké večerní termíny pro studenty kombinovaného studia?
Možná obecněji: Jak moc se musím uvolňovat z práce, abych úspěšně vystudoval?
Budu muset absolvovat přijímací zkoušku?

Otázka na studenty nebo absolventy:
Jak jste spokojeni s kombinovanou formou studia? Vychází vám učitelé vstříc co se napříkald týká časů konzultací? Spokojenost s rozvrhem?

Budu mít problém s některými předměty když jsem neabsolvoval bakaláře na FELu ("elektro")?
Hledal jsem sice na webových stránkách, ale buď jsem některé odpovědi nenašel nebo si nejsem jist, zda jsou pro mě platné.
Předem děkuji za odpovědi, moc mi to pomůže.

2

Re: Softwarové inženýrství - magisterské studium kombinovanou formou

(Tomáš Frank) napsal:

Dobrý den,
letos v červnu budu končit kombinované bakalářské studium softwarového inženýrství na FITu, a protože nemáme navazující magisterské kombinované studium.

Pěkný den,
program Otevřená informatika kombinované studium neotevírá. Ani magisterské ani bakalářské.
Tomáš Svoboda (člen rady programu)

3

Re: Softwarové inženýrství - magisterské studium kombinovanou formou

Tomáš Svoboda (svobodat) napsal:
(Tomáš Frank) napsal:

Dobrý den,
letos v červnu budu končit kombinované bakalářské studium softwarového inženýrství na FITu, a protože nemáme navazující magisterské kombinované studium.

Pěkný den,
program Otevřená informatika kombinované studium neotevírá. Ani magisterské ani bakalářské.
Tomáš Svoboda (člen rady programu)

Mohl byste mi tedy prosím poradit, který program se otevírá a je tomuto nejblíže?
Děkuji