1

Téma: Info

Dobrý den, jaká je otevírací doba?

2

Re: Info

Bude mít podobnou otevírací dobu jako Bufet na FSv.

“Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving" ~Albert Einstein

3

Ne zcela.

4

Nevím zda díky tomuto fóru, ale dnes tam otevírací doba visí.

5

Více něž otevírací doba mě po 5-ti letech děší sortiment a ceny v bufetu...Přece jen jíst ty samý jídla dokola, už mě přestalo bavit, Stejně tak jako plátek masa "pokaždéjinéhodruhu" s tzv. "farmářskými bramborami" připomínajcí spíše smažené lupínky plněné olejem.

"Věc, kterou na světě nejvíce nechápu, jsou daně z příjmů." A.Einstein - http://petr.kollert.cz

6

Bc. Petr Kollert (kollepet) napsal:

Více něž otevírací doba mě po 5-ti letech děší sortiment a ceny v bufetu...Přece jen jíst ty samý jídla dokola, už mě přestalo bavit, Stejně tak jako plátek masa "pokaždéjinéhodruhu" s tzv. "farmářskými bramborami" připomínajcí spíše smažené lupínky plněné olejem.

Po zkušenosti ze včerejšího oběda se tady vůbec nic nezměnilo .

7

Lubomír Musálek (musallub) napsal:
Bc. Petr Kollert (kollepet) napsal:

Po zkušenosti ze včerejšího oběda se tady vůbec nic nezměnilo .

Pane kolego, jedna poslankyně za vládní koalici řekla o důchodcích, že většinou zažili válku a tak snesou i dnešek.
My starší jsme zažili "Blaženu výbornou převýbornou, řečenou Salmonella" a tak např. já jsem stále spokojen:-)