1

Téma: Zásuvky ve Šrámkově posluchárně.

Je nějaký zvláštní důvod, proč jsou zásuvky pod lavicemi ve Šrámkově posluchárně nefunkční ? Docela bych uvítal (a jistě nejsem jediný), kdyby se tento stav změnil.

2

Re: Zásuvky ve Šrámkově posluchárně.

Máte na notebooku ethernetový port nakonfigurovaný pro autentikaci 802.1x, neboli drátový eduroam? A v případě MS windows, máte spuštěnu potřebnou službu, která autentikaci provádí? Již hodně dlouho to nikdo v té posluchárně nezkusil. Nicméně předpokládám, že to stále funguje.

3

Možná by to chtělo upřesnit, zda jde o elektrické zásuvky nebo zásuvky počítačové sítě ? smile

FELK Admin - IT135

4

Co já pamatuji, tak za děkanování prof. Škvora se silnoproudé zásuvky nezřizovaly, abychom neměli problémy, když někoho zabije vadný notebook a podobně se uzamkl vchod  u děkanátu, že jím mohou chodit zloději (tam to ale šlo přes zdůvodnění technickou závadou, zimou a kdo ví, co ještě).
Stojany na kola se nezřizovaly, abychom nemuseli platit za ukradená kola.
Ta logika mně osobně byla poněkud cizí, ale FEL vystihuje výtečně a vedl bych pátrání tímto směrem...
Nicméně si buďme jisti, že jsou-li nějaké zásuvky nefunkční, dveře zavřené,nejsou-li někde stojany na kola, není to bug, ale feature a je za tím nějaká hluboká myšlenka, kterou my prostí nechápeme.

5

Měl jsem na mysli zásuvky elektrické, nicméně problém je zřejmě vyřešen, dnes se mi již notebook bez problémů napájel. Nevím, kdo zásuvky zprovoznil, nicméně mu děkuji !

Naposledy upravil: slezadav (19.03.2013 23:58:17)