1

Téma: Žádná volná paralelka pro anglický jazyk + plánek školy :)

Zdravím,

mám takový problém. Momentálně jdu do prváku v oboru KYR a zřejmě jsem trochu zaspal, neboť na mě nezbylo žádné volné místo pro předmět anglický jazyk 2-1. Chtěl jsem se proto zeptat, co se mnou bude smile. V rozvrhu vidím, že tam jsou jisté paralelky, které mají volno, ale zápis není možný. Jedná se o hodiny, které zatím nebyly schváleny nebo tak něco? Mám očekávat, že se časem otevřou a já si budu moci zapsat hodiny? Také jsem si všiml, že spousta jiných prváků je na tom stejně jako já, takže nevím, co od toho mám čekat. Jestli se prostě pro nás nenajde místo a budeme si muset anglický jazyk zapsat někdy v dalších semestrech.

Ještě jeden dotaz bych měl. Není na netu nějaký plánek školy big_smile? Dost by mi to pomohlo, sice ta čísla učeben vypovídají samy o sobě, ale "mapa" by byla určitě také užitečná. Navíc to asi není nic moc příjemného, když se lidí na škole ptá každý prvák, kam to vlastně má jít big_smile.

Předem díky za odpověď

2

Re: Žádná volná paralelka pro anglický jazyk + plánek školy :)

Michal Vatecha (vatecmic) napsal:

Ještě jeden dotaz bych měl. Není na netu nějaký plánek školy big_smile? Dost by mi to pomohlo, sice ta čísla učeben vypovídají samy o sobě, ale "mapa" by byla určitě také užitečná. Navíc to asi není nic moc příjemného, když se lidí na škole ptá každý prvák, kam to vlastně má jít big_smile.

http://www.fel.cvut.cz/glance/rooms.html
V září bude i diář, ve kterém budou i o něco propracovanější plánky.

Naposledy upravil: slamajan (16.08.2013 20:15:28)

3

Jan Sláma (slamajan) napsal:

http://www.fel.cvut.cz/glance/rooms.html
V záŕí bude i diář, ve kterém budou i o něco propracovanější plánky.

Za plánek děkuji, je dobré vědět, že nebudu ve škole bloudit smile.

4

Tak už nic, dnes ráno jsem si všimnul, že se ty uzavřené hodiny teď otevřely, takže jsem v suchu.