1

Téma: Kybernetický raut a absence v hodinách

Dobrý den. Nastupuji na obor Kybernetika a robotika a rozhodl jsem se účastnit se Kybernetického rautu (viz. http://akce.cvut.cz/?node=cal_item& … p;lang=cz).
Moje otázka zní, jestli si absenci na hodinách, které se časově překrývají s rautem, musím omlouvat sám nebo jestli to zařídí pořadatel akce. Popřípadě jak na to (jestli je potřeba chodit na studijní oddělení atd.).

2

Re: Kybernetický raut a absence v hodinách

František Puciow (puciofra) napsal:

Dobrý den. Nastupuji na obor Kybernetika a robotika a rozhodl jsem se účastnit se Kybernetického rautu (viz. http://akce.cvut.cz/?node=cal_item& … p;lang=cz).
Moje otázka zní, jestli si absenci na hodinách, které se časově překrývají s rautem, musím omlouvat sám nebo jestli to zařídí pořadatel akce. Popřípadě jak na to (jestli je potřeba chodit na studijní oddělení atd.).

Po nahlédnutí do rozvrhu žádné překrytí ve čtvrtek nevidím:-)

Nemám s akcí nic společného, ale obecně je dobré řešit absenci s konkrétními cvičícími, protože podmínky se různí a organizátoři akcí nemohou znát časové možnosti všech potenciálních zájemců.

Naposledy upravil: heinrada (11.09.2013 14:27:17)

3

Re: Kybernetický raut a absence v hodinách

Dobrý den.

Pro Kybernetický raut jsme se snažili vybrat takový termín, aby kolidoval s jinými předměty u co nejměnšího počtu studentů. Nepodařilo se to dokonale, kolize existují, ale valná většina studentů 1. ročníku má v době konání volno.

Konkrétně ve vašem rozvrhu žádnou kolizi nevidím a vaše účast by tak neměl být problém. Rádi vás uvidíme.

V případě kolize termínu s jiným předmětem zůstává rozhodnutí, zda jít na kybernetický raut nebo na normální předmět, jen a jen na vás, studentech. Pokud usoudíte, že účast na rautu pro vás bude mít větší přínos, tím více si vaší účasti budeme vážit. V takovém případě doporučuji předem kontaktovat cvičícího mailem a omluvit se z účasti na hodině s tím, že si vše nutné doplníte.

S pozdravem

Petr Pošík, spoluorganizátor Kybernetického rautu

Petr Pošík
kat. kybernetiky