1

Téma: Šance na přijetí

Má smysl podávat další přihlášky na jiné školy/fakulty, když vím, že do programu KyR bych měl být přijat bez přijímacích zkoušek? Přece jen, 500Kč není zrovna drobná částka.
Někde jsem viděl maximalní počet studentů pro jednotlivé obory. Jak se rozhodne, kdo bude přijat, když podmínky zvládne víc lidí? (tj včetně přijímaček)

2

Re: Šance na přijetí

Pane Žiksi,

máte-li zajištěno přijetí do programu KyR, asi nemusíte dělat nic dalšího. Do oborů se rozděluje po prvním semestru. Pokud je převis poptávky, přednost při volbě mají studenti lepší prospěchem v zimním semestru 1. ročníku. V předchozím ročníku i letos se zdá, že kapacita 60 studentů na každý ze tří bakalářských oborů dostačuje. Odhaduji, že nebude mnoho studentů, jejichž první volba nebude uspokojena.

Vašek Hlaváč, garant oboru Robotika FEL

Naposledy upravil: hlavac (05.03.2014 18:12:44)

3

Re: Šance na přijetí

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa koná ešte dodatočné prijímanie uchádzačov v dôzledku nedostavenia sa už prijatých študentov na zápis. Resp či je ešte šanca, že uchádzač bude ešte prijatý, ak je 1bod pod limitom stanoveným pre prijímacie súšky na daný odbor.

4

Re: Šance na přijetí

Slečno Soňo, v loňském roce program KyR dodatečně studenty nepřijímal a nesnižoval laťku nastaveno přijímací zkouškou. Předpokládám, že tomu bude i letos. Pro přesnou odpověď kontaktujte studijní oddělení.

Vašek Hlaváč