1

Téma: Pedagog vkusně oděný a upravený ?!

Nejsem žádným zastáncem přehnaného dodržování dresscode, nošení obleků a kravat - jednou jsem vyhnal studenta, který dorazil na cvičení špinavý, páchnoucí cigaretovým kouřem a alkoholem - nicméně pokud se účastním nějaké společenské události, tak zvažuji svůj oděv, abych nedorazil under/over-dressed. Za takovou událost rozhodně považuji i obhajoby závěrečných prací a státní závěrečné zkoušky.

Dnes mne na chodbě naší instituce zaskočil starší pán oblečený v polokošili, kalhotách s krátkými nohavicemi, bez ponožek a v sandálech vše khaki barvy, který se vehementně domáhal klidu na na chodbě čekajících studentech s tím, že ruší probíhající státní bakalářskou zkoušku. Na tom by nebylo nic. Záhy jsem zjistil, že dotyčný je ale předsedou zmíněné komise - to mne lehce vyvedlo z míry. Ostatní členové komise v tmavých, většinou kvalitních, oblecích, kravaty, boty a studenti taktéž. Nemějte mi to za zlé, ale přijde mi to neuctivé, neslušné a až arogantní ke studentům, ostatním členům komise a vůbec institutu státní zkoušky jako takové.

Dnes bylo příjemné klima a místnosti fungovala klimatizace cool

FELK Admin - IT135