1

Téma: Na robotiku z gymplu ?

Myslíte si, že bych zvládal Robotiku po studiu gymnázia ?
Jestli bych se naprosto neztratil v odborných předmětech a.t.d

2

Re: Na robotiku z gymplu ?

Zvládal, neztratil.

(Janek) napsal:

Myslíte si, že bych zvládal Robotiku po studiu gymnázia ?
Jestli bych se naprosto neztratil v odborných předmětech a.t.d

3

Jsem garantem oboru Robotika studijního programu Kybernetika a robotika. Za mnoho let mého učitelského působení jsem viděl řadu studentů z gymnázia, z nichž se stali robotici. Nemohu říci, že bych zde cítil nějakou nevýhodu vůči průmyslovákům. Nebojte se a pojďte s podívat na den otevřených dveří.

Vašek Hlaváč, katedra kybernetiky FEL

Naposledy upravil: hlavac (06.11.2014 21:42:18)

4

Je to spíš naopak. Dobré gymnasium je na KyR spíš výhoda.

5

Já jsem KyR absolvoval v roce 2008 a jsem z všeobecného gymnázia (matika, fyzika, biologie, výtvarné umění, latina, atd) a byla to nakonec výhoda. Když se zeptám kolegů kolem, tak jsou často také z gymnázia. Zvládnout to jde v pohodě.

FELK Admin - IT135

6

Dá se to zvládnout i v případě, kdy nemám žádné zkušenosti z oblasti programování? Bohužel, tento předmět nebyl v mém ročníku otevřen...

7

(další gymplák) napsal:

Dá se to zvládnout i v případě, kdy nemám žádné zkušenosti z oblasti programování? Bohužel, tento předmět nebyl v mém ročníku otevřen...

KYR FAQ

8

(další gymplák) napsal:

Na KyR jsem nastoupil z gymplu bez znalostí programování (nebyl jsem jediný) a žádný problém to není. Předmět programování není náročný, jenom vyžaduje dost práce, když v tom začínáš. Není to programovací obor, za prvák se dostaneš na úroveň která ti vystačí na celého bakaláře.

DB