1

Téma: Nemohu volit

Jsem na dovolené a zkouším volit z Islandu. Do senátu FEL šlo vše OK (na Chromu), ale do senátu ČVUT mi to nejde.
Chrom (1:28 místního času) píše:
--
Stránka volby.fel.cvut.cz nefunguje
Web volby.fel.cvut.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
500
Načíst znovu
--
ale to nepomůže, ani zavření všeho, nepomáhá.

Safari píše:
--
Volební lístek
Na volebním lístku zaškrtněte ty kandidáty, kterým chcete dát svůj hlas. Platný je i prázdný volební lístek (tj. účastníte se voleb, ale nedáváte hlas žádnému kandidátovi).
Tlačítko "Odeslat"
--
a nic jiného už na stránce není! Žádní kandidáti, žádná možnost volit.
Odeslat nezmačknu, bojímse, že bych odeslal prázdný lístek.

Už je těch nedostatků kolem voleb nějak moc.

Zítra chodím celý den po horách a nebudu se tím zajímat. Volit nemohu, považuji volby za zmatečné.
Prostě další ostuda.

Naposledy upravil: sebekm1 (16.03.2016 02:36:45)

2

Re: Nemohu volit

Michael Šebek (sebekm1) napsal:

Jsem na dovolené a zkouším volit z Islandu. Do senátu FEL šlo vše OK (na Chromu), ale do senátu ČVUT mi to nejde.
Chrom (1:28 místního času) píše:
--
Stránka volby.fel.cvut.cz nefunguje
Web volby.fel.cvut.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
500
Načíst znovu
--
ale to nepomůže, ani zavření všeho, nepomáhá.

Safari píše:
--
Volební lístek
Na volebním lístku zaškrtněte ty kandidáty, kterým chcete dát svůj hlas. Platný je i prázdný volební lístek (tj. účastníte se voleb, ale nedáváte hlas žádnému kandidátovi).
Tlačítko "Odeslat"
--
a nic jiného už na stránce není! Žádní kandidáti, žádná možnost volit.
Odeslat nezmačknu, bojímse, že bych odeslal prázdný lístek.

Už je těch nedostatků kolem voleb nějak moc.

Zítra chodím celý den po horách a nebudu se tím zajímat. Volit nemohu, považuji volby za zmatečné.
Prostě další ostuda.

Pane profesore, právo volby do AS ČVUT (studentské komory za ČVUT FEL) mají pouze studenti ČVUT FEL. Vy jste stále student?
Pavel Hrzina

3

Nic nemám proti organizátorům voleb, určitě organizace voleb dala dost práce, ale včera mi do AS ČVUT také volit nešlo. Chrome mi taky hodil chybu č. 500.

A student zatím jsem. I podle udb.fel.cvut.cz: "Vztah k fakultě    student - prezenční studium".

4

Dnes na to dosla rec na zasedani AS FEL. Zastupkyne volebni komise uvedla (pokud jsem to spravne pochopil), ze volebni aplikace byla odlazena a chodila, ale tesne pred volbami na urovni CVUT hrabli do overovaciho protokolu a nastaly problemy. Hovorila o jakemsi shibbolethu, ktery za to muze.