1

Téma: Opožděný zápis klasifikovaného zápočtu ze zimního předmětu

Dobrý den,

v oficiálním harmonogramu (https://www.fel.cvut.cz/cz/education/harmonogram.html) akademického roku jsem se dočetl, že pro předměty ze zimního semestru platí následující podmínka: "zápočty, klasifikované zápočty i zkoušky je nutno získat nejpozději do 21. 2. 2016". Jedná se o podmínku, která se vztahuje pouze k požadavku získání 20 kreditů na průchod do 2. semestru, či se jedná podmínku typu "po tomto datu se už zápočty a zkoušky prostě nezapisují"?

Mám totiž v zimním semestru zapsán předmět "Softwarový nebo výzkumný projekt", který jsem v zimním semestru sice dokončil, ale jelikož jsem o této podmínce nevěděl a myslel jsem že předměty stačí zapsat do konce akademického roku, tak jsem zaotálel s poprosením vedoucího o zapsání zápočtu.

Chtěl bych se tedy zeptat, zda-li je možné si zápočet pořád ještě nechat zapsat, nebo mi nezbývá nic jiného, než ho zapsat v příštím akademickém roce (kdyby to nešlo teď, tak bych sice nevyletěl, ale v příštím semestru by mi tento předmět zbytečně zabíral místo v maximu 40 zapsaných kreditů za semestr, což by mě omezovalo ve volbě volitelného předmětu).

Naposledy upravil: kvetoant (08.06.2016 17:09:26)