1

Téma: Přijímací řízení k oboru Ekonomika a řízení energetiky

Tenhle e-mail jsem chtěl poslat na adresu eem@fel.cvut.cz, kam z nějakého důvodu nemohla být doručena. Kopíruji ji teda sem, tak snad někdo ochotný odpoví :-)

Tady je e-mail:


Dobrý den,

měl bych na Vás dotaz ohledně možnosti přijetí bez přijímacích zkoušek ke studiu oboru Ekonomika a řízení energetiky. V podmínkách přijímacího řízení jsem se dočetl, že absolventi z podobného bakalářského oboru se studijním průměrem pod 1.80 mohou být přijeti bez přijímací zkoušky.
Rád bych se zeptal, jestli lze obor, který právě studuji, označit za "podobný":
Jsem totiž studentem 2.ročníku oboru Angličtina v elektrotechnice a informatice na brněnském VUT, kombinující odbornou angličtinu a elektrotechniku https://www.vutbr.cz/studium/ects-katal … ?oid=8745). Studijní program obsahuje techničtější předměty jako matematika, fyzika, elektrotechnika, elektronika, výroba a distribuce elektrické energie či elektrické stroje. Ve volitelných předmětech jsem absolvoval kurzy účetnictví, projektového řízení a firemních financí.
Přihlášku bych vyplňoval už v příštím semestru, takže by mi případné informace o přijímacím řízení hodně pomohly.
Předem mockrát děkuji za odpověď :-)

S pozdravem,
D.Konečný

PS: Měl bych zájem spíše o kombinované studium, které se bude znovu otvírat v přespříštím akademickém roce.

2

Re: Přijímací řízení k oboru Ekonomika a řízení energetiky

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o Ekonomiku a řízení energetiky. Prosím kontaktujte Ing. Beneše (benes@fel.cvut.cz), který administrativně zajišťuje přijímací řízení, respektive prof. Knápka (knapek@fel.cvut.cz), vedoucího katedry ekonomiky. V každém případě doporučuji zaslat seznam absolvovaných předmětů, Vámi vložený odkaz bohužel tuto informaci neobsahuje. 

S pozdravem
T. Králík