1

Téma: Zamčení starých příspěvků

V poslední době se tu čím dál častěji objevují spamové komentáře, zejména ve starších vláknech. Je možné tyto vlákna uzamknout, případně automaticky mazat příspěvky s určitými klíčovými slovy, která se v těch příspěvcích opakují?

Snažím se tyhle příspěvky nahlašovat, ale jelikož po prvním nahlášení musím čekat minutu, než můžu nahlásit něco dalšího, tak mě to moc nebaví.

2

Re: Zamčení starých příspěvků

Matěj Petr (petrmat1) napsal:

V poslední době se tu čím dál častěji objevují spamové komentáře, zejména ve starších vláknech. Je možné tyto vlákna uzamknout, případně automaticky mazat příspěvky s určitými klíčovými slovy, která se v těch příspěvcích opakují?

Snažím se tyhle příspěvky nahlašovat, ale jelikož po prvním nahlášení musím čekat minutu, než můžu nahlásit něco dalšího, tak mě to moc nebaví.

Velice Vám děkuji za Vaše nahlašování, na forum se dívám, tedy sama se snažím příspěvky mazat. Zkusím zjistit, zda existuje techničtější/lepší řešení, než to mazat ručně. Já sama bohužel na forum nekoukám každý den, ale několikrát během týdne a příspěvky mažu. Děkuji!

Jitka Hodná - moderátorka fóra