1

Téma: Rozvrh na OI

Dobrý den,
příští rok maturuji a uvažuji o studiu na OI FEL. Zajímalo by mě, jak tu vypadají rozvrhy takového "normálního" studenta. Nejde mi o hodinové dotace pro jednotlivé předměty, ty jsem si vyhledal. Chtěl bych vidět (pokud je to možné) nějaký reálný rozvrh. Ten jsem volně na webu nenašel.
Pokud to možné nebude, poradil by mi někdo alespoň s přibližným časovým rozpětím výuky?

Mám na mysli obor Informatika a počítačové vědy, ale budu samozřejmě vděčný i za odpověď týkající se jakéhokoli jiného oboru OI.
Samozřejmě s velkou náročností studia počítám (nechci aby dotaz vyzněl jako "doufám, že budu mít co nejvíce volného času"), chci mít jen porovnání s ostatními informatickými školami.

Děkuji

2

Re: Rozvrh na OI

Dobrý den,

jsem student jiného programu, ale mohu Vám odpovědět obecně, co platí pro všechny programy na FEL.
V prvním semestru máte rozvrh všechny dny v týdnu a nemůžete si sestavit vlastní rozvrh. Rozvrh je často velmi vtipný - třeba jdete do školy na 16:15 na dvě cvičení do 19:30. V dalších semestrech to závisí na programu/oboru a také na tom, jaké volitelné/povinně volitelné předměty si zapíšete.

Osobně jsem měl v prvním semestru školu od pondělí do pátku.
Ve 2., 3. a 4. semestru jsem měl školu od pondělí do čtvrtka.
V 5. semestru jsem měl školu od úterý do čtvrtka (byl jsem na fakultě skoro celé ty tři dny), v 6. semestru jsem do Prahy jezdil jenom na poslední předmět na jeden den v týdnu.
Na magistrovi jsem zatím měl školu pokaždé čtyři dny (ale de facto tři, protože jeden z nich byly jenom přednášky).

Naposledy upravil: pelikpet (06.06.2017 20:23:38)

3

(chekren) napsal:

Dobrý den,
příští rok maturuji a uvažuji o studiu na OI FEL. Zajímalo by mě, jak tu vypadají rozvrhy takového "normálního" studenta. Nejde mi o hodinové dotace pro jednotlivé předměty, ty jsem si vyhledal. Chtěl bych vidět (pokud je to možné) nějaký reálný rozvrh. Ten jsem volně na webu nenašel.

Pěkný den, přikládám pár příkladů rozvrhů studentů a studentek 1. semestru OI, http://cmp.felk.cvut.cz/~svoboda/Work/p … hu-oi-bak/
TS

4

Děkuji za obě odpovědi, pomohly.