1

Téma: OI a MBD

Zdravim,
mal by som zaujem o studium v zahranici, a preto by som sa chcel spytat, ci existuje nejaky zoznam univerzit v ramci Mimoeuropskych bilateralnych dohod odporucanych pre studentov OI, resp. ak taky zoznam neexistuje, ci by niekto nejake odporucania mal. Zaujimaju ma hlavne skoly v USA, ale v podstate mi to je jedno.

Dakujem.

2

Re: OI a MBD

Dobrý den, konkrétní seznam takových univerzit není, ale když se zastavíte, můžeme se pokusit vhodnou univerzitu najít. Sedím v kanc. T2:C4-155.

Jozef Bugoš (bugosjoz) napsal:

Zdravim,
mal by som zaujem o studium v zahranici, a preto by som sa chcel spytat, ci existuje nejaky zoznam univerzit v ramci Mimoeuropskych bilateralnych dohod odporucanych pre studentov OI, resp. ak taky zoznam neexistuje, ci by niekto nejake odporucania mal. Zaujimaju ma hlavne skoly v USA, ale v podstate mi to je jedno.

Dakujem.

3

Re: OI a MBD

Na intranetu ČVUT je seznam univerzit, s nimiž má ČVUT uzavřené bilaterální dohody.

Pokud Vás zajímá, je-li univerzita vhodná pro Váš studijní program, dá se to vcelku dobře poznat jednak z programů nabízených danou univerzitou, druhak ze zkušeností studentů (reports.cvut.cz).
Osobně nyní v rámci takové dohody studuji na Milwaukee School of Engineering (USA). Většina Computer Scince předmětů mne čeká následující quarter, tak budu moci hodnotit pak.

Martin Malinov