1

Téma: Přežití na FEL

Dobrý den studenti FELu a ostatní
Chtěl bych se zeptat na pár otazek týkajících se přímaček a studia na FELu.
Stalo se to že timto rokem jsem odešel ze své bývalé vysoké školy a ted´ka přemýslim o tom že byl příští rok šel na ČVUT FEL studovat lékařskou elektroniku a bioinformatiku. Aktualně mám přihlášku na FBMI na obor Bioinženýrství. Problem vězí v tom že na střední jsem neměl fyziku a vyučování matematiky šlo do kopru v rok mé maturity protože se nám prostřídali učitele. Chci se teda zeptat jestli je vůbec můj sen realistický a jestli stačí na přímačky a prvák znaslosti z přípravných kurzu na ČVUT z fyziky a matematiky nebo jestli je zapotřebí si domluvit nejake doučování. Předem děkuji smile

Stanley

2

Re: Přežití na FEL

Dobrý den,
s tím FELem a Lékařskou elektronikou a bioinformatikou to nemusíte o rok odkládat – máte ještě zhruba 36 hodin času na podání přihlášky.
K přijímačkám požadujeme gymnaziální znalost matematiky. S matematikou se pak budete potkávat všude, ať jako předmět pokrávající jendu z partií nebo jako aplikace v odborných předmětech. To samé platí o fyzice.

Posoudit sny bez dalších znalostí… – nu, to tu asi nikdo nedokáže, to dělají takhle nadálku v jiných ústavech… K sebereflexi by mohl posloužit vydeokurz doc. Habaly – zkuste a uvidíte.

Přeji mnoho štěstí při rozhodování.

(Stanley Yelnats) napsal:

Dobrý den studenti FELu a ostatní
Chtěl bych se zeptat na pár otazek týkajících se přímaček a studia na FELu.
Stalo se to že timto rokem jsem odešel ze své bývalé vysoké školy a ted´ka přemýslim o tom že byl příští rok šel na ČVUT FEL studovat lékařskou elektroniku a bioinformatiku. Aktualně mám přihlášku na FBMI na obor Bioinženýrství. Problem vězí v tom že na střední jsem neměl fyziku a vyučování matematiky šlo do kopru v rok mé maturity protože se nám prostřídali učitele. Chci se teda zeptat jestli je vůbec můj sen realistický a jestli stačí na přímačky a prvák znaslosti z přípravných kurzu na ČVUT z fyziky a matematiky nebo jestli je zapotřebí si domluvit nejake doučování. Předem děkuji smile

Stanley