1

Téma: Predmet bez role

Znamena pro me neco, kdyz predmet v kosu NEMA vyplnenou roli? tzn. prazdno a nic tam...treba (A0M04CA), studuji OI SI magistra....

Dekuji.

Pavel Mička

And the people bowed and prayed
To the neon God they made.

2

Re: Predmet bez role

Bc. Pavel Mička (mickapa1) napsal:

Znamena pro me neco, kdyz predmet v kosu NEMA vyplnenou roli? tzn. prazdno a nic tam...treba (A0M04CA), studuji OI SI magistra....
Dekuji.
Pavel Mička

Predmety, ktere nemaji pro dany program/obor zadnou roli, se zapocitaji v roli volitelneho predmetu. Tedy, prispivaji do celkoveho souctu kreditu nutnych pro absolvovani. I OI SI magistra je potreba celkem 121 kreditu.
Tomas Svoboda

3

Ing. Tomáš Svoboda, Ph.D. (svobodat) napsal:
Bc. Pavel Mička (mickapa1) napsal:

Dekuji.
Pavel Mička

Predmety, ktere nemaji pro dany program/obor zadnou roli, se zapocitaji v roli volitelneho predmetu. Tedy, prispivaji do celkoveho souctu kreditu nutnych pro absolvovani. I OI SI magistra je potreba celkem 121 kreditu.
Tomas Svoboda

Děkuji.

And the people bowed and prayed
To the neon God they made.

4

Dobrý den,
stále obecně platí toto tvrzení?
"Predmety, ktere nemaji pro dany program/obor zadnou roli, se zapocitaji v roli volitelneho predmetu. Tedy, prispivaji do celkoveho souctu kreditu nutnych pro absolvovani."
Konkrétně mi jde o program EEM ak. od r. 2018, s tím že pokud si něco zapíši bez role bude mi to započítáno do 180kr? KOS to tak zatím nevidí...
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Jan Poklop

Naposledy upravil: poklojan (06.02.2019 13:14:40)

5

(poklojan) napsal:

Dobrý den,
stále obecně platí toto tvrzení?
"Predmety, ktere nemaji pro dany program/obor zadnou roli, se zapocitaji v roli volitelneho predmetu. Tedy, prispivaji do celkoveho souctu kreditu nutnych pro absolvovani."
Konkrétně mi jde o program EEM ak. od r. 2018, s tím že pokud si něco zapíši bez role bude mi to započítáno do 180kr? KOS to tak zatím nevidí...
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Jan Poklop

Ano platí. Bohužel aplikace, podle všeho, to správně vyhodnotí až při konečné kontrole splnění stud. plánu. Viz také text na stránce http://www.fel.cvut.cz/cz/education/vol … dmety.html
"Student si může kromě níže uvedených volitelných předmětů zapsat jako předmět volitelný libovolný předmět bakalářského resp. magisterského programu, který není součástí jeho studijního plánu."