1

Téma: Podpis

V editaci osobního profilu se v řádce s podpisem zobrazuje, že lze použít BBCode. Přitom po odeslání podpisu obsahující tento kod mě stránka odkáže, že jsem prý asi úplný mimoň a ať si to opravím.

Šlo by tedy ten BBCode povolit, když už to tam píšou? (na stránkách je povolen, nevidím důvod ho nepovolit v podpisu).

Díky.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . where's pacman when you need him?

2

Re: Podpis

Co konkretne Vam nejde? BBCode by mel byt funkcni az na {img} tag (z ruznych duvodu to neni doporucitelne). Sam mam ve svem podpisu prave {i}, {b} a {url} tag.

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz

3

Omlouvám se, mylně jsem nabyl dojmu, že nefungují vůbec, protože jsem celý podpis uzavíral do quote tagu a skript vracel:

skript napsal:

Quote a BBCodes nejsou v podpisech povoleny. Prosím vraťte se a opravte to.

Nefunguje tedy pouze quote a img tag, ostatní jsou v pořádku. (s img souhlasím ale quote? ... no ona přece jen zabírá dost místa)

. . . where's pacman when you need him?

4

prajzv1 napsal:

Omlouvám se, mylně jsem nabyl dojmu, že nefungují vůbec, protože jsem celý podpis uzavíral do quote tagu a skript vracel:

skript napsal:

Quote a BBCodes nejsou v podpisech povoleny. Prosím vraťte se a opravte to.

Nefunguje tedy pouze quote a img tag, ostatní jsou v pořádku. (s img souhlasím ale quote? ... no ona přece jen zabírá dost místa)

Navic to muze byt docela matouci smile.

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz

5

novakoi napsal:

az na {img} tag (z ruznych duvodu to neni doporucitelne)

proč nelze v podpisu použít tag [img]?