1

Téma: prosba

Tématický okruh, věnující se KOSu ma dvě úrovně. Tu první jsem utratil tím, že jsem založil  fiktivní témata, kopírující členění do uživatelských rolí. Bohužel teď všechny příspěvky studentů jsou součástí jediného vlákna, které jsem založil. Nebylo by možné tématu KOS (trápení s KOSem) vytvořit o jednu úroveň větší hloubku?

KOS není určen pro zlepšení komunikace studentů s PEO a katedrami. Je to elektronická implementace fackovacího panáka.

2

Re: prosba

Forum pouziva pevne stanovenou hierarchii Kategorie -> Diskuse -> Vlakno. Takze se nabizi moznost vytvorit zvlastni kategorii "KOS" na urovni osatnich kategorii (Diskuse akad. obce, Verejna diskuse) a v ni zalozit prislusne diskuse (role Student apod). Samozrejme po dohode se slecnou moderatorkou smile.

Btw ve zminovane diskusi vidim vlakna 'Role Student' a 'pro roli STUDENT', nejde o redundanci?

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz

3

novakoi napsal:

Btw ve zminovane diskusi vidim vlakna 'Role Student' a 'pro roli STUDENT', nejde o redundanci?

Hm, ...
ano, jde o redundanci, ted nevím, co s tím sad, nejsa moderátor

KOS není určen pro zlepšení komunikace studentů s PEO a katedrami. Je to elektronická implementace fackovacího panáka.

4

novakoi napsal:

Forum pouziva pevne stanovenou hierarchii Kategorie -> Diskuse -> Vlakno. Takze se nabizi moznost vytvorit zvlastni kategorii "KOS" na urovni osatnich kategorii (Diskuse akad. obce, Verejna diskuse) a v ni zalozit prislusne diskuse (role Student apod). Samozrejme po dohode se slecnou moderatorkou smile.

Z vlakna 'pro roli STUDENT' jsem překopíroval jeden dosud relevantni dotaz do vlakna 'Role Student'
a pak jsem zkusil svůj iniciační příspěk 'rád bych, ...' zkusil smazat. Zmizelo celé vlákno.
Je to zajímavá vlastnost. Když založím téma a odpovědi mi vadí, tak to všechno mohu já smazat. Je to tak?
Varování studentům. Máte-li pochybnosti, že bych Vaši připomínku/dotaz mohl hodit pod stůl, radši zakládejte samostatné podvláknou ve větvi "trápení s KOSem" wink (o patro výše)

Naposledy upravil: halaska (27.04.2006 13:03:10)

5

halaska napsal:

Je to zajímavá vlastnost. Když založím téma a odpovědi mi vadí, tak to všechno mohu já smazat. Je to tak?

Pokud se smaze prvni prispevek ve vlakne, zanika (pochopitelne) i cele vlakno. Pravo na mazani vlastnich prispevku a vlaken ma v soucasne dobe kazdy registrovany uzivatel. V pripade zneuziti ale muze byt toto pravo snadno odebrano smile.

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz

6

Co rikate na navrh vytvorit Technicke forum? Kde by se resila elektrotechnicka temata. Je to jen navrh, netrvam na nem a ani ted nemam zadnou otazku, ale docela se mne zamlouva predtava podobneho fora na akademicke urovni.