1

Téma: po update z udb uz neukazuje ani me jmeno :)

Tak jsem zkusil po dostudovani update z udb aby se nacetl novy titul a smazalo to i me jmeno. Pritom kdyz se na udb prihlasim, tak mi to ukaze me udaje. Copak je spatne?

2

Re: po update z udb uz neukazuje ani me jmeno :)

Ale když zkusíš dát své uživatelské jméno do formuláře na udb.feld.cvut.cz, tak to nenalezne žádný záznam. Z toho mě napadá myšlenka, že už asi už nejsi studentem... Pokud pokračuješ ve studiu, tak je asi někde chyba, ale patrně to nebude problém fóra.

3

semlem1 napsal:

Tak jsem zkusil po dostudovani update z udb aby se nacetl novy titul a smazalo to i me jmeno. Pritom kdyz se na udb prihlasim, tak mi to ukaze me udaje. Copak je spatne?

hmm, to by bylo abych si to taky nezkusil :-)

Ondrej Stava, v soucasne dobe bez zaznamu v UDB :-)

4

privol1 napsal:

Ale když zkusíš dát své uživatelské jméno do formuláře na udb.feld.cvut.cz, tak to nenalezne žádný záznam. Z toho mě napadá myšlenka, že už asi už nejsi studentem... Pokud pokračuješ ve studiu, tak je asi někde chyba, ale patrně to nebude problém fóra.

Vsak pisu, ze jsem dostudoval, tak jsem si chtel aktualizovat svuj titul a najednou jsem jen akademickou obci smile

5

Na druhou stranu, kdo jinej o sobe muze rict, ze je akademickou obci.
Bejt tebou si vyberu nekolik z tech "report errors" emailu co se flakaj poruznu dole na strankach a napisu na ne. Buh vi ci kompetence je tohle, ale mam dobrou zkusenost s tim, ze takovyhle problem skonci u spravne osoby.

"When you were born, you cried and the world rejoiced. Live so that when you die, the world cries and you rejoice."

6

Ja chci byt obci se jmenem wink To je legitimni pozadavek ne? smile)

7

Mna to dnes po obnoveni z UDB 'premenovalo' na "Karol Buja". Polozku 'skutocne meno' editovat nemozem a po pohlade do UDB tak vidim meno spravne. Dalo by sa s tym nieco spravit? smile

Не нужно пытаться осуществить мечту. Пусть так и остается мечтой.

8

Karol Buja (bujack1) napsal:

Mna to dnes po obnoveni z UDB 'premenovalo' na "Karol Buja". Polozku 'skutocne meno' editovat nemozem a po pohlade do UDB tak vidim meno spravne. Dalo by sa s tym nieco spravit? smile

Ty to mas dobre:) z Róbert Varga to spravi R smile) zeby nejaky problem s diakritikou ?:)

There are only 10 types of people: Those who understand BINARY and those who don´t smile

9

Ano, vyskytl se maly problem s kodovanim, ale uz by to melo byt v pohode. Vam dvoum jsem obnovil jmena z UDB.

Pokud nekomu dalsimu se spatne zobrazuje jmeno, muze si ho sam obnovit v sekci Provil/Osobni.

Jede webmaster ve vlaku a slysi <td></td> ... <td></td> ... <td></td>
forum@fel.cvut.cz