1

Téma: KOS fail

aritmeticky prumer se zda pro KOS byt neprekonatelna prekazka -  viz obrazek

Kos Fail

2

Re: KOS fail

Jan Špidlen (spidljan) napsal:

aritmeticky prumer se zda pro KOS byt neprekonatelna prekazka -  viz obrazek

Škoda, že to nepočítá symbolicky…

3

Hlavně nechápu, co ty čísla mají vlastně znamenat? Tedy možná to chápu, ale akorát nedávají smysl smile

Třeba ze druhého semestru mám napsané toto :

Zapsáno kreditů:     31        Získáno kreditů:     31        Průměr hodnocení:     3.00        Vážený průměr hodnocení:     3.21

Přičemž jsem UDĚLAL! všechny předměty a celkový vážený průměr je cca 2,2... Co tedy znamenají tato čísla?

4

Libor Vilímek (vilimlib) napsal:

Hlavně nechápu, co ty čísla mají vlastně znamenat?

Co ta cisla znamenaji ? To nikdo nevi, ale KOS si mysli, ze je to studijni prumer. Doufam, ze se podle toho budou udelovat i stipendia big_smile

5

Jo jo, KOS ma v sobe zakomponovane divne funkce. Me prilepsuje studijni i vazeny prumer o cca 4 desetiny. Co me taky zarazi je fakt, ze tahle funkce se v nem objevila dnes, ale na strance webovskeho rozhrani je datum verze 15.12.2009...

Naposledy upravil: horkymi1 (15.01.2010 15:15:19)

6

Jo mně to taky hlásí koniny, ale snaha byla, 3/5 se mi zdají že to odpovídá.

Naposledy upravil: svobora4 (15.01.2010 17:10:22)

7

Tak ale mějme pochopení.

Nejde o žádnou banální operaci. Představte si, že musíte sčítat kredity, pak je nějak dělit, násobit a provádět i další hrůzy. Dokážete si představit, kolik desetitisíců řádků kódu vyžadují takovéto operace? Prostě je to brutální a nikdo tady z nás by to nedokázal implementovat správně, buďme při smyslech a přiznejme si to!

8

Nezkoumal jsem to nijak podrobně, ale vypadá to, jako kdyby neuměl pracovat s novými "půlznamkami", tedy B bere za 1ku a D za 2ku, proto je pak průměr lepší, než by měl být..

Naposledy upravil: stejsja8 (15.01.2010 18:33:11)

9

Jan Stejskal (stejsja8) napsal:

Nezkoumal jsem to nijak podrobně, ale vypadá to, jako kdyby neuměl pracovat s novými "půlznamkami", tedy B bere za 1ku a D za 2ku, proto je pak průměr lepší, než by měl být..

ok, jak mi vysvetlis teda ten obrazek ? z toho jednoho semestru mam same 1 a prumer 1.5 ? big_smile

10

to je fail^2 big_smile

ale jinak jsem to teď zkoušel počítat pro všechny semestry a alespoň u mě to vychází tak jak jsem psal smile

11

to je fail^2 big_smile

ale jinak jsem to teď zkoušel počítat pro všechny semestry a alespoň u mě to vychází tak jak jsem psal smile

já mám zas průměr horší jak 3, přičemž jsem všechny předměty udělal a trojky jsem měl ten semestr jen dvě smile.

12

to je fail^2 big_smile

Ale tady jde o to, že někdo má horší průměr než nejhorší známku smile

big_smile To vypadá jako kdyby to do KOSu dodělal nějakej absolvent VT...