1

Téma: Studijní růžek na Karláku

Prosím Vás, na koho se můžu obrátit s prosbou, aby na Karláku v přízemí u místnosti K-14 přibyla ve studijním rohu nějaká rozdvojka do zásuvky? Je tam 6 židlí pro studenty a jedna zásuvka. Bohužel k té zásuvce je připojená "Kopírka jen pro zaměstnance katedry řídící techniky". Dříve jsme se mohli o zásuvku střídat, ale teď už ne.

2

Re: Studijní růžek na Karláku

Vít Růžička (ruzicvi2) napsal:

Prosím Vás, na koho se můžu obrátit s prosbou, aby na Karláku v přízemí u místnosti K-14 přibyla ve studijním rohu nějaká rozdvojka do zásuvky? Je tam 6 židlí pro studenty a jedna zásuvka. Bohužel k té zásuvce je připojená "Kopírka jen pro zaměstnance katedry řídící techniky". Dříve jsme se mohli o zásuvku střídat, ale teď už ne.

Nevím přesně, jak to tam vypadá, protože se na Karlák pohybuji velmi málo, ale obecně to je dotaz na TPO. Pokusím se to zjistit.

3

Re: Studijní růžek na Karláku

Ja jsem se na to uz ptala. Dostala jsem tip na cloveka, co ma nastarost technicke zazemi na katedre rizeni. Na dotaz, zda by tam sla dat rozbocka mi bylo odpovezeno nevo ve smyslu "vedeni katedry rozhodlo, ze se tam zadna rozbocka davat nebude, po rekonstrukci bufetu bude dost zasuvek tam.
"
ano, bufet je uz zrekonstruovan, zasuvek je tam docela dost, ale stolu a zidli nikoliv smile a hlavne, ten klid tam opravdu neni sad

Takze to zkusim se jeste optat a pripadne zalozime verejnou sbirku na psa (rozbocku) smile

Naposledy upravil: mudrole1 (25.03.2010 21:20:38)

"Vím, že nic nevím." Sócratés