1

Téma: Zápis TV v 1. ročníku (program OI)

Dobrý den,
mohl by někdo transparentně popsat zápis konkrétního sportu pro 1. ročník?
Inkriminovaný sport (lezení na stěně) má již téměř naplněnou kapacitu, ale přitom nejde nějakou logickou cestou zapsat, aspoň ne pro nového studenta FEL (OI). Na stránkách UTVS je třeba mít nejdřív zapsaný sport v KOSu. Tam jsem si ho teda zapsal (A0B03TV1), ikdyž to má udělat studijní oddělení (nejspíš tak udělá, ale až později, kdy nebude volná kapacita). Následně jsem si na UTVS zapsal naslepo sport, protože svůj rozvh se dozvím až po 13. září.
Navíc systém z nějakého záhadného důvodu ukazuje, že jsem ve skupině "volitelná TV + 2. ročník povinná TV" a ne "povinná TV 1. ročník" (nejspíš protože jsem si ho v KOSu přidal "násilím" a bere se jako volitelný). Přitom jak jsem již zmínil, je kapacita pro 1. ročníky téměř naplněná. Chápu-li to dobře, tak noví studenti jiných fakult mají možnost zápisu dříve, nebo v tom je jiný háček?

Naposledy upravil: ondrumat (04.09.2010 21:27:53)

2

Re: Zápis TV v 1. ročníku (program OI)

Dobrý deň, napíšte na pedagogické oddelenie vašej referentke pani Dolejšovej dolejsov@fel.cvut.cz.
Povinná TV bola zavedená iba nedávno. Som študentom 2. ročníka OI a minulý akademický rok bola TV iba voliteľná. Zrejme sú stále nejaké organizačné problémy.

3

Re: Zápis TV v 1. ročníku (program OI)

Dobrý den,
taktéž jsem trochu zklamán se zápisem TV v 1.ročníku na FELu. Dle registrací Lezení na stěně, mají tento sport vybraní studenti z fakult FSv A FIT (co jsem našel dle zaregistrovaných jmen na usermap) a my z FELu jsme tedy trochu v nevýhodě.
"Vlastnoruční" zapis TV jsem si neriskl a tedy budu muset počkat na 13. září, abych věděl, na kdy si mohu TV zapsat. Snad potom bude ještě někde volno, ikdyž na méně žádaném sportu.

Naposledy upravil: wolkemar (05.09.2010 11:23:31)

“Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving" ~Albert Einstein