1

Téma: A0B16HT1 - Historie vědy a techniky

Chtěl jsem si zapsat tento předmět, ale zjistil jsem, že se mi obě cvičení kříží s matematikou respektive s algebrou. Proto se chci zeptat jak vypadají cvičení u tohoto předmětu? U popisu předmětu je v cvičení i u přednášek stejná osnova tak jestli se tam neprobírá to samé nebo tak? Díky

2

Re: A0B16HT1 - Historie vědy a techniky

Jsme na tom uplne stejne. Navic at hledam jak hledam, tak snadd krome jednoho nebo dvou predmetu se mi vsechny ostatni krizi nebo tam pripadne je prejezd z Karlaku do Dejvic za 15 minut. U tech predmetu, ktere vychazi je napriklad 4 hodiny mezera v rozvrhu.

Proto se chci take zeptat: v doporucenem pruchodu studiem je napsano, ze bychom si meli vzit jeden z predmetu hum-eko-man v prvnim semestru. Proc je to doporucene zrovna na prvni semestr a co vse mi z hlediska napriklad zvladatelnosti hrozi, kdyz si predmet zapisu az ve druheme semestru? Ptam se spise z prakticky duvodu, jestli ma smysl si davat predmet, ktery nechci a udela mi diru v rozvrhu nebo radeji pockat a dat predmet o ktery stojim a zajima me na jiny semestr. Dekuji.

Add.: Zatim jsem skoncil s manazerskou psychologii na kterou cekam v pondeli 6 hodin a ve stredu cekam 6 hodin po ni...(pokud nepocitam BOZP, ktere je snad jen jednou)

Naposledy upravil: tisantom (14.09.2010 22:18:10)

3

pokud je to duporučeno, tak si to můžete zapsat, kdy chcete. účel doporučení je, že je to naplánováno tak, abyste v semestru měli 30 kreditů (takové optimum, minimální počet na zisk stipendia). Ale k postupu do dalšího semestru stačí klidně jen 20, naopak jich zase můžete mít i více... atd. Takže určitě není nutné si předmět zapisovat už teď

"Vím, že nic nevím." Sócratés

4

Otazka je, jestli se to v dalsim semestru povede zapsat lip. Nicmene dekuji za odpoved.