1

Téma: Diář FEL

Dobrý den,
minulý rok jsem i zvykla na diář Fel, byl předledný a hlavně v něm byla napsaná důležitá data (termín předběžných zápisů, děkanský den atd.), tak bych se chtěla zeptat, jestli budou diáře k dispozici i letos a jestli ano, tak kde? (Od jednoho prváka mám informaci, že diář nedostávali, což by mě mrzelo.)
Děkuji

Naposledy upravil: stepaj20 (15.09.2010 18:07:22)

2

Re: Diář FEL

Jana Štěpánová (stepaj20) napsal:

Dobrý den,
minulý rok jsem i zvykla na diář Fel, byl předledný a hlavně v něm byla napsaná důležitá data (termín předběžných zápisů, děkanský den atd.), tak bych se chtěla zeptat, jestli budou diáře k dispozici i letos a jestli ano, tak kde? (Od jednoho prváka mám informaci, že diář nedostávali, což by mě mrzelo.)
Děkuji

Ahoj,
diáře budou příští týden. Jestli půjdeš do školy, určitě na ně narazíš. .)

Naposledy upravil: houfzden (16.09.2010 00:25:19)

Wikipedia: Я знаю всё! Google: Я найду всё! ВКонтакте: Я знаю всех! Internet: Без меня вы ничто! Электричество: Молчать …
http://motor.feld.cvut.cz
„Kdyby každý dělal jen to, co umí, spousta z nás by se asi nenarodila“ J. K.

3

Re: Diář FEL

Tak letos jsem zase diáře nějak nepostřehla, něco se mezi spolužáky šuškalo, že snad v říjnu, ale pořád nic. Ne, že bych bez něj nemohla žít, ale bylo příjemné mít stále před očima, kdy jsou předběžné zápisy, státní svátky, lichý a sudý týden apod. Letos se mám asi s diářem rozloučit a nebo ještě bude?