1

Téma: Kolidace dvou předmětů

Dobry den, mel bych dotaz ohledne rozvrhu. Jsem v prvnim semestru na FELu v desate skupine. Kazde liche utery ma moje skupina, v dobe od 9:15 do 10:45, soucasne dva predmety a sice "Bezpecnost v elektrotechnice 1" a "Zakladni skoleni BOZP". Nevim jestli dojde jeste k uprave rozvrhu, nebo (jak jsem se dozvedel od kamarada) je jedna z hodin pouze jednorazova. Pokud by se nasel nekdo, kdo by mi s tim problemem mohl pomoci, byl bych mu velmi vdecen.

2

Re: Kolidace dvou předmětů

V jakých to je místnostech? Jedno by měla být přednáška a jedno cvičení, přičemž je nejdříve přednáška a následující týden cvičení.

3

Bezpecnost ve elektrotechnice je v ucebne T2:C4-260 a Zakladni skoleni BOZP je zase v J5:347a. Oboji je cviceni.
Předmět: (A1B14BP1) Bezpečnost v elektrotechnice 1
Typ:Cvičení    Paralelka:1-110    Lokalita:DEJ
Místo:T2:C4-260    Vyučující:Kočárník P., Třeštík B.

(KOLIZE)

Předmět: (A1B14BPZS) Základní školení BOZP
Typ:Cvičení    Paralelka:1-110    Lokalita:DEJ
Místo:J5:347a    Vyučující:Třeštík B.

4

Pokud si pamatuji, tak tam půjdeš jenom dvakrát za celý semestr... čili to je v pohodě smile

5

http://bezpecnost.feld.cvut.cz/index.ph … &lg=cz

“Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving" ~Albert Einstein

6

Takze pokud tomu dobre rozumim. Toto utery pujdu na Zakladni skoleni, ale potom uz vzdy na Bezpecnost v elektrotechnice 1?
Kazdopadne dekuji vsem za pomoc.

7

Ten odkaz co tady dal kolega přede mnou to jasně vysvětluje...

Naposledy upravil: vilimlib (19.09.2010 19:39:41)

8

Abych se priznal, tam mi to moc jasny neni. Omlouvam se, ale nechapu...

9

Stačí přijít na první přednášku z BOZP (stejně bývá "povinná") a vše vám řeknou určitě. Kolizi neřešte. Co se pamatuju, tak na prvním cvičení se akorát dostane razítko do indexu z BOZP a tím předmět BOZP končí. V dalších týdnech bývá další předmět BP1. Asi 2 přednášky a několik hodin cvičení (za nás bylo nějaké zapojování a pájení). Opět dostanete po splnění úloh razítko.

10

Co by mě děsilo víc než překrytí předmětů je jméno vyučujícího :-)

Naposledy upravil: palocvla (03.10.2010 12:54:55)