1

Téma: Potvezení o studiu

Mohl bych se zeptat, proč se již nevydává potvezení o studiu na celý rok? Když jsem se na to, zeptal na studijním, tak mi bylo řečeno, že můžu být vyhozen, když nebudu mít jako prvák 20 kreditů...tak jsem řekl, že jsem páťák (asi vypadám dostatečně mladě :-)), dalším důvodem bylo, že jsem v prváku magistra, tak jsem opět řekl, že jsem v druháku magistra (a tudíž se na mě skutečně žádných 20 kreditů na semestr neváže)...dalším argumentem bylo, že můžu být vyhozen podruhé z předmětu...ale já žádný předmět podruhé zapsán nemám a ani jsem ho nikdy neměl....

Rád bych se proto zeptal, jestli nás čeká vydávání potvrzení na každý den zvlášť, protože každý z nás může být vyloučen z disciplinárních důvodů (a na to netřeba čekat do konce semestru)... Nebylo by nejlepší se vrátit k původnímu systému a vydávat potvrzení na rok, místo takovéto zbytečné byrokracie? Koneckonců to ani není problém školy, je to primárně můj daňový problém...

edit: predpokladam, ze mi jeste zitra prestane fungovat karticka na dvere a budu muset na VIC rict, ze jeste porad studuju (odhadem na ten samej VIC, co ma pod sebou databazi studentu) :-)

Naposledy upravil: mickapa1 (31.10.2010 16:53:20)

And the people bowed and prayed
To the neon God they made.

2

Re: Potvezení o studiu

Tak to je zvláštní, že tobě jako druhákovi na mgr ti potvrzení nedali. Vím, že se to dělá u prváků bc. a tam i ten důvodu chápu, trochu mě vyděsilo to, že nám prvákům na mgr. taky dali jen na půl roku, což někdo to prostě pak bývá problém, ale s nějaký skřípáním zubů jsem to přešla.

Ale opravdu nevidiím důvod, proč by to druhákovi nemohli dát na celý rok, na bak. etapě s tím pak už nikdy problém nebyl.

"Vím, že nic nevím." Sócratés

3

na stupidním mají velkou ceduli "potvrzení se vydává jen do xyz", nic o odlišení prváků. Jednou jsem se o tom s referentkou pohádal, skončilo to přeškrtaným datem, podruhé jsem byl chytřejší a udělal jsem exploit pomocí injekce potvrzení - jedno půlroční nahoře, další 3 celoroční pod ním big_smile

Jinak mě to vůbec nepřekvapuje, beru to jako ujištění, že jsem si nespletl budovu a jsem stále na FELu a ne někde, kde si studentů váží a neházejí jim klacky pod nohy wink

Tohle všechno se tam dělá? To snad není možný!!!

4

Me se to povedlo v minulych semestrech obejit tim, ze jsem proste nevyplnil kolonku do kdy se potvrzeni vydava. A bylo mi to vzdy potvrzeno, az do letosni semestru, kdy jsem schytal nejakou novou slecnu a ta dusledne zkontrolovala vsechna potvrzeni, jestli na nich jsou opravdu vyplnene ty spravne kolonky.. hmm
Take me to stve, protoze na ostatnich VS tohle nedelaji a maji tam stejny "problem" se studenty, co prvak nedostuduji, resp. ho vubec nestuduji a jen si dojdou pro potvrzeni.. Jsme to proste unikatni skola..

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí..