1

Téma: nezískání kreditů

zdravim...mam dotaz, když nezískam min. 15 kreditů, tak pro mě automaticky končí studium? Mam tim na mysli, jestli ztratim výhody jako student...protože FEL mi výrazně nesedl a příští podzim jdu na jinou skolu, jde mi o různý ty poplatky co za mě hradí škola

2

Re: nezískání kreditů

Ano.

Wikipedia: Я знаю всё! Google: Я найду всё! ВКонтакте: Я знаю всех! Internet: Без меня вы ничто! Электричество: Молчать …
http://motor.feld.cvut.cz
„Kdyby každý dělal jen to, co umí, spousta z nás by se asi nenarodila“ J. K.

3

Ale ve druhaku uz teoreticky nemusim ziskat v zimnim semestru ani jeden - ale 40 celkove za akademicky rok, ze jo?

4

(karel) napsal:

Ale ve druhaku uz teoreticky nemusim ziskat v zimnim semestru ani jeden - ale 40 celkove za akademicky rok, ze jo?

»ÚPLNÉ ZNĚNÍ STUDIJNÍHO A ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU PRO STUDENTY ČESKÉHO VYSOKÉHO UČENÍ TECHNICKÉHO V PRAZE ZE DNE 7. DUBNA 2009, čl. 18, odst. 4.« –> zdá se, že ano.

Naposledy upravil: slamajan (20.12.2010 00:45:45)

5

Dobrý den,
jestli jsem to dobře pochopil,
provádí se "kontrola kreditů":

1. Po prvním semestru (minimum 15)
2. Po druhém semestru (minimum 30, součet za první a druhý semestr)
3. Po Čtvrtém semestru (minimum 30, součet za třetí a čtvrtý )

Je to tak ?
je například možné mít 30 kred. za první semestr, 0 za druhý, 0 za 3. a 40 za čtvrtý a stále zůstat studentem ?
Uvědomuji si že to není nejlepší způsob jen jestli je to možné,
ještě jsem se dočetl že je možné studovat Bc. 6 let (jestli jsem dobře pochopil) takže chybějící kredity je možné získat
v následujících letech pod podmínkou 40 kreditů za rok ?
Děkuji

6

(Jan) napsal:

Dobrý den,
jestli jsem to dobře pochopil,
provádí se "kontrola kreditů":

1. Po prvním semestru (minimum 15)
2. Po druhém semestru (minimum 30, součet za první a druhý semestr)
3. Po Čtvrtém semestru (minimum 40, součet za třetí a čtvrtý )

Je to tak ?
je například možné mít 30 kred. za první semestr, 0 za druhý, 0 za 3. a 40 za čtvrtý a stále zůstat studentem ?
Uvědomuji si že to není nejlepší způsob jen jestli je to možné,
ještě jsem se dočetl že je možné studovat Bc. 6 let (jestli jsem dobře pochopil) takže chybějící kredity je možné získat
v následujících letech pod podmínkou 40 kreditů za rok ?
Děkuji

pod 3. bodem jsem chtěl napsat 40, nelze to již editovat

7

Ano, je to možné.

Wikipedia: Я знаю всё! Google: Я найду всё! ВКонтакте: Я знаю всех! Internet: Без меня вы ничто! Электричество: Молчать …
http://motor.feld.cvut.cz
„Kdyby každý dělal jen to, co umí, spousta z nás by se asi nenarodila“ J. K.