1

Téma: AMXXDIP

Dobrý den,

rád bych se zeptal, který předmět pro diplomovou práci si mám zapsat (OI-SI). KOS mi aktálně nabízí jenom diplomku od katedry grafiky a interakce a od katedry měření, přiznám se, že se na tyto obory příliš necítím :-).

Děkuji.

Pavel Mička

edit: koukám, že toto téma mělo přijít spíše pod www rozvrh. Případně prosím moderátora, aby to tam přehodil.

Naposledy upravil: mickapa1 (17.01.2011 18:01:35)

And the people bowed and prayed
To the neon God they made.

2

Re: AMXXDIP

Mám podobný problém - rád bych si zapsal předmět X36BAP.

3

Bc. Pavel Mička (mickapa1) napsal:

Dobrý den,

rád bych se zeptal, který předmět pro diplomovou práci si mám zapsat (OI-SI). KOS mi aktálně nabízí jenom diplomku od katedry grafiky a interakce a od katedry měření, přiznám se, že se na tyto obory příliš necítím :-).

Pěkný den,
diplomku zapisujete podle katedry vedoucího práce, viz
http://www.fel.cvut.cz/education/zaverecne-prace.html
Tomáš Svoboda

4

Ing. Tomáš Svoboda, Ph.D. (svobodat) napsal:
Bc. Pavel Mička (mickapa1) napsal:

Dobrý den,

Pěkný den,
diplomku zapisujete podle katedry vedoucího práce, viz
http://www.fel.cvut.cz/education/zaverecne-prace.html
Tomáš Svoboda

Děkuji. Ještě jeden doplňující dotaz. Diplomku dělán na katedře kybernetiky a KOS mi hlásí

Předmět (A0M33DIP) nemohl být zapsán do B102 z důvodu : Predmet neni urcen pro Vas studijni program a formu studia

mám učinit ještě nějaké kroky, aby mi byl umožněn zápis?

Děkuji.

Pavel Mička

5

Tak uz evidentne doslo na strane KOSu k naprave situace a minimalne diplomka od katedry 33 lze zapsat...

6

Já bych se přidal s tím, že nelze zapsat Y16BAP. Některé ostatní sice lze (Y35,37,38,39), ale na mojí Y16 a Y33 ne.

7

František Mastný (mastnfra) napsal:

Já bych se přidal s tím, že nelze zapsat Y16BAP. Některé ostatní sice lze (Y35,37,38,39), ale na mojí Y16 a Y33 ne.

Ono to vypada, ze tohle je asi spis zalezitost jednotlivych kateder nez KOSu, ale treba se mylim. Ostatne me nejde na K16 zapsat diplomova prace. Sice spoluzak uz psal na katedru co s tim, ale odpoved zatim zadna.

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí..