1

Téma: Zadání známek z matematiky do e-přihlášky

Zdravím,
mám zájem o studium robotiky a otevřené informatiky, a proto se chci zeptat, které známky z matematiky mám napsat do kolonek na přihlášce. Mám totiž na své škole matematiky dvě. A sice matematiku a matematiku - seminář. Pokud by se počítal i seminář, což je předmět určený pro maturanty z matematiky, kde se probírá obížnější učivo (např. derivace), splňoval bych průměr z matematiky do 1,5. Mám totiž paradoxně v semináři o něco lepší známky než v "normální" matematice. Mám vybrat známky, které se mi víc hodí nebo známky z "normální" matematiky? 
Předem děkuji za odpověď.

2

Re: Zadání známek z matematiky do e-přihlášky

Smůla - "obyčejná" matematika.

3

Omlouvám se, ale jakou školu studuješ? Jsem si vědom, že každá škola to má jinak, ale např. my na průmce máme derivace, integrace kombinatoriku atd. obyčejně v matematice.

4

Osmileté všeobecné gymnázium

5

Dobrý den,
mám podobný problém, v posledním ročníku nemáme fyziku, ale mám seminář z fyziky, mám tedy vyplnit známku z semináře, nebo nevyplnit nic?

6

Vyplňte známku ze semináře, v tomto případě nejde o doplnění standardní výuky fyziky, ale o samostatný předmět. Takže se na Vás budeme těšit.  wink

7

Dobrý den, mám také podobný problém, mám druhým rokem povinně volitelný seminář matematiky. Mohu tedy napsat do přihlášky známku z minulého roku a známku teďka z pololetí? Nebo musim vyplnit známky za 4 roky z normálních hodin?

8

Tak už slyším třetí verzi... V posledním ročníku taktéž nemám fyziku a matematiku, ale pouze semináře. Když jsem se ptal studentky vaší školy, tak řekla, že semináře zapisovat nemám, ale že stačí tři známky z každého předmětu, takže se o přijetí bát nemám. Když jsem volal na vaši infolinku, tak jsem se taktéž dozvěděl, že známku zapisovat nemám, ale že moje přijetí bez známek bude muset být zvlášť projednáno. A tady píšete, že známky ze semináře (pokud v ročníku není klasický předmět) zapsat můžu... Jak je to tedy doopravdy?