1

Téma: Obhajoba - prezentace

Dobrý den, měl bych dotaz:

Je možnost při obhajobě - prezentace DP - mít například v ruce papír s poznámkama ze kterých v průběhu prezentace čerpáme? Jde mi o to jestli to neni přestupek nebo v nějákem rozsporu s pravidli...

Samozřejmně prezentaci si dělám sám, vím jaké body ve slajdech mám, vím o čem mluvit, co prezentovat - ale jde mi například o to - bude okno, ztratim niť - šup podívám se do poznámek a je to... vím jak mam pokračovat...

Děkuji za odpověď Petr

2

Re: Obhajoba - prezentace

Bc. Petr Čajka (cajkapet) napsal:

Dobrý den, měl bych dotaz:

Je možnost při obhajobě - prezentace DP - mít například v ruce papír s poznámkama ze kterých v průběhu prezentace čerpáme? Jde mi o to jestli to neni přestupek nebo v nějákem rozsporu s pravidli...

Samozřejmně prezentaci si dělám sám, vím jaké body ve slajdech mám, vím o čem mluvit, co prezentovat - ale jde mi například o to - bude okno, ztratim niť - šup podívám se do poznámek a je to... vím jak mam pokračovat...

Děkuji za odpověď Petr

Samozřejmě to proti pravidlům není. Při obhajobě bakalářské práce jsem takové poznámky měl. Teď při obhajobě diplomové práce už nikoliv, protože v rámci tréninku prezentace stejně víš, jak ty slidy máš za sebou a co ke kterému povídat. Podklady (pokud to z nich nebudeš vysloveně číst) ovšem rozhodně nevadí. Jsme lidi a ne roboti.

Vitam regit fortuna, non sapientia (Cicero)