1

Téma: Volitelný tělocvik a zimní kurz

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jaký volitelný tělocvik (kód) a zimní kurz si mám zapsat. Zapsal jsem si totiž v KOSu z "null UTV" TV-V a TVKZ, což je asi blbě. Jdu teďka do druháku a mám za sebou A0B03TV1 a A0B03TV2. Logicky tedy asi A0B03TV3, ale paní na PEO mi to přepsala z TV-V na A0B03TV5 (ale evidnetně vypadala zmateně a pořád opakovala: "Kam jste se to tam proboha dostal?") a TVKZ mi nechala se slovy: "Snad je to správně." Takže který si mám zapsat? A0B03TV3 a A0B03TVKZ? Díky předem za odpovědi.

Naposledy upravil: jelenvoj (21.06.2011 12:23:13)

2

Re: Volitelný tělocvik a zimní kurz

Zdravím,

tělocvik a TV kurz, za které jsou kredity a patří přímo do příslušných studijních plánů, mají kódy A0B03TV*. Jestli si zapíšeš ve 3. semestru tělocvik TV3 nebo TV5, to je celkem jedno - pokud si teď zapíšeš TV5, tak si můžeš v 5. semestru klidně zapsat TV3.

Na webu ÚTVS pak lze (v příslušných termínech zápisu) přiřadit konkrétní cvičení a kurzy předmětům-kódům zapsaným v KOS.

Pomocí "fakulty" null UTV je nejspíše možné zapsat si další tělocvik/kurz ve stejném semestru (bez kreditů), ale s tím nemám zkušenost.