1

Téma: Bufet KN

Momentalne je v reseni situace s bufetem na KN - predevsim problemy v jeho provozu. Vsichni, kdo mate pocit, ze by bufet mohl byt lepsi, se ozvete pani Hajkove - hajkova@fel.cvut.cz  Stačí krátká zpráva. Čím více bude mít vyjádření, tím bude větší páka na SUZ.

"Vím, že nic nevím." Sócratés

2

Re: Bufet KN

Jaká situace?

3

Re: Bufet KN

Třeba ta, že se na párek v rohlíku  čeká 5min smile A celková kvalita služeb zdaleka neodpovídá tomu, jak by to mohlo fungovat. Vrcholem je zavření bufetu "jenom proto", že se přebírá zboží, či se dělá inventura. Či absurdní věc, kdy před koncem školního roku neměly matonky a když se kamarád dovolil zeptat proč, tak odpověď byla, že je konec roku, a že by to neprodaly. S ničím z toho jsem se nesetkala u bufetu v Dejvicích.

"Vím, že nic nevím." Sócratés

4

Re: Bufet KN

Osobně nevím, co na stavu bufetu na KN může někoho překvapovat... a porovnávat to zrovna s bufetem v Dejvicích není úplně ono smile

Obsluha na KN je jedna paní, občas 2 ? v Dej min 3 prodávají, další min 3 lidi to zajišťují. A taky na KN jsou 3 katedry, v Dej je těch kateder mnohem více, a třeba i děkanát, studijní a podobně => je tam mnohem vyšší návštěvnost i přes prázdniny.

Zaměstnání jedné osoby (přebírka, dělání jídla, inventura...) v Dej skoro není poznat, na KN se tím personál zaměstná úplně.

5

Re: Bufet KN

Všechny ty stížnosti jsou otázkou peněz protočených v bufetu, osobně nemám ponětí jaké jsou na KN příjmy a výdaje ale tuším že to bude o řád méně než v Dejvicích a tam bude ten zakopaný pes, možná se mělo už na začátku popřemýšlet jestli neudělat kvalitní bufet pro FEL i FS společně v nevyužitých prostorách , čímž by se mnoho vyřešilo. Lepším řešením však zřejmě byla skleněná kukaň.