1

Téma: Dotaz-přijímací zkoušky

Dobrý den,
chtěl bych se zepat,podal jsem si přihlášku, a byl jsem pozvaný ke zkouškám.Zajímalo by mě,co mám dělat,kdybych zjistil že jsem z některého předmětu nezvládl maturitu. Děkuji za odpověď.

2

Re: Dotaz-přijímací zkoušky

Hezký den,

k přijímací zkoušce můžete bez ohledu na úspěch či neúspěch u maturity. Důležité je, abyste měl maturitu v den zápisu, tj. 4. září (řádný termín) nebo 13. září (poslední náhradní termín).

3

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je u přijímacích zkoušek povolena kalkulačka. Na webu katedry matematiky je napsáno, že povolena není, avšak v pozvánce ke zkoušce, kterou jsem obdržel, je napsáno, že je povolena.
Děkuji za odpověď.

4

Jestli mám dobré informace, tak v pozvánce je mj. napsáno:
„…
K přijímací zkoušce přineste s sebou:

4. pero, tužku, gumu, pravítko, kalkulačku
….“

a na webu je uvedeno
„…V průběhu přijímací zkoušky není možné používat kalkulačku. …“.
Striktně vzato tyto informace přeci nejdou proti sobě, nemyslíte?

(Matěj Korych) napsal:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je u přijímacích zkoušek povolena kalkulačka. Na webu katedry matematiky je napsáno, že povolena není, avšak v pozvánce ke zkoušce, kterou jsem obdržel, je napsáno, že je povolena.
Děkuji za odpověď.

5

Jan Sláma (slamajan) napsal:

Jestli mám dobré informace, tak v pozvánce je mj. napsáno:
„…
K přijímací zkoušce přineste s sebou:

4. pero, tužku, gumu, pravítko, kalkulačku
….“

a na webu je uvedeno
„…V průběhu přijímací zkoušky není možné používat kalkulačku. …“.
Striktně vzato tyto informace přeci nejdou proti sobě, nemyslíte?

(Matěj Korych) napsal:

Děkuji za odpověď.

Pokud jsou tyto informace skutečně pravdivé, tak by se s tím, nestriktně vzato, něco mělo udělat, protože to je nešťastné.

Pořádný muž od lúzy tím se označuje, že čemu nerozumí, to neprovozuje.
Karel Havlíček

6

Přitom na FITu nebylo v pozvánce o kalkulačce ani zmínka, ale na webu ano a o přijímačkách se mohla používat...

7

Tak si ji vezmi a uvidíš, ne?

8

Přeji příjemný den!

(Matěj Korych) napsal:

Děkuji za odpověď.

Kalkulačka povolena není, ...

Matěj Dostál (dostamat) napsal:

Pokud jsou tyto informace skutečně pravdivé, tak by se s tím, nestriktně vzato, něco mělo udělat, protože to je nešťastné.

... dodatečně upřesněno na http://math.feld.cvut.cz/0educ/prijimac.htm.