1

Téma: Nestandardní studijní plán

Zdravím,

psal jsem již s tímto na studijní, ale v prázdninovém provozu nejspíše nikdo neodepíše - plánuji si tam zajít teď ve středu, ale pokud mi někdo odpoví dříve zde, budu rád.

Řeším situaci, kdy mám předmět zapsaný napodruhé a nedal jsem dva zkouškové termíny - žádný další termín zkoušející vypsat nechce, protože je předmět vyučován na FITu, kde již zkouškové skončilo v červnu (na FELu ještě máme za týden kousek zkouškového) a navíc prostě argumentuje (pochopitelně), že termínů bylo dostatek. Předmět se vyučuje standardně v zimním semestru. Jedná se v podstatě o můj poslední předmět ze studijního plánu, takže to je takový poslední krůček ke státnicím, ALE... bez dalšího termínu mám smůlu, což je za stávající situace fakt nešťastné ukončení studia na jeho konci.

Takže co byste radili? Mě napadlo, jestli by se nedala podat žádost, v níž by mi prodloužili dobu, do které musí být hotové zkoušky z akademického roku 2011/2012 (tuším, že ten termín je příští pátek), takže bych mohl poslední termín toho předmětu absolvovat v zimním zkouškovém, kdy budou vypsány regulérní termíny. Je to reálné nebo je to spíše utopie?

Díky moc za odpověď a radu.
JS

2

Re: Nestandardní studijní plán

Jako primární vidím pokusit se (i přes odmítavý postoj zkoušejícího) dohodnout s ním. Jakékoliv jiné kroky vnímá jako více či méně silové řešení.

3

Re: Nestandardní studijní plán

Jan Sláma (slamajan) napsal:

Jako primární vidím pokusit se (i přes odmítavý postoj zkoušejícího) dohodnout s ním. Jakékoliv jiné kroky vnímá jako více či méně silové řešení.

To chápu a snaha zde je, nevypadá to však příliš nadějně. Spíše mi šlo o to, jestli je vůbec možné (procesně) to moje řešení, jestli je proveditelné (nějaký druh individuálního studijního plánu).