1

Téma: Funguje ještě E&I?

Zdravím,

studoval jsem ještě loni na FEL magisterský program EaI - Výpočetní technika. Kvůli jednomu předmětu jsem to bohužel nedokončil, všechno ostatní jsem měl hotové. Chtěl jsem se letos přihlásit do stejného programu a nechat si uznat cca 65% předmětů (se známkou C a lepší - horší asi nejdou pokud vím).
Teď ale koukám, že v elektronické přihlášce mi to ten obor nenabízí - znamená to, že je již letos zrušený?
V tom případě prosím o radu - jak to mám udělat, aby mi ty předměty uznali? Který program je nejvíce podobný Elektrotechnice a informatice?

Díky moc za rychlou odpověď, s pozdravem
Jan Strádal

2

Re: Funguje ještě E&I?

Ano, již se neotvírá. EaI byl velmi široký studijní program. (Ve své podstatě stále existuje existuje stále v podobě doktorského studia, ale to není tneto případ). Jde o to, jaký směr v rámci EaI jsi studoval a dle toho si najdeš ten správný studijní program.

Jan Strádal (stradja3) napsal:

Zdravím,

studoval jsem ještě loni na FEL magisterský program EaI - Výpočetní technika. Kvůli jednomu předmětu jsem to bohužel nedokončil, všechno ostatní jsem měl hotové. Chtěl jsem se letos přihlásit do stejného programu a nechat si uznat cca 65% předmětů (se známkou C a lepší - horší asi nejdou pokud vím).
Teď ale koukám, že v elektronické přihlášce mi to ten obor nenabízí - znamená to, že je již letos zrušený?
V tom případě prosím o radu - jak to mám udělat, aby mi ty předměty uznali? Který program je nejvíce podobný Elektrotechnice a informatice?

Díky moc za rychlou odpověď, s pozdravem
Jan Strádal

3

Díky za odpověď, nejblíže je asi Otevřená informatika - mně jde ale o to, zda mi uznají všechny ty předměty. Trochu jsem na to spoléhal, že nebudu muset absolvovat "plné" dvouleté studium.

4

Jan Strádal (stradja3) napsal:

Díky za odpověď, nejblíže je asi Otevřená informatika - mně jde ale o to, zda mi uznají všechny ty předměty. Trochu jsem na to spoléhal, že nebudu muset absolvovat "plné" dvouleté studium.

pěkný den,
doporučuji se podívat na studijní plán oboru, který byste chtěl studovat. Zkuste si přípravit tabulku možných náhrad. Můžeme spolu promluvit (svobodat@fel.cvut.cz).
Tomáš Svoboda, za radu programu OI.