1

Téma: Zajímá Vás, jak se daří našim absolventům?

Na titulní stránce mě zaujal odkaz "Zajímá Vás, jak se daří našim absolventům?" leč přístup do něj je skrz FELid. Jako ne zas tak dávného absolventa FEL by mě to určitě zajímalo, leč mám bohužel smůlu. Pravděpodobně by to zajímalo i případné budoucí studenty FEL, ale taktéž se nic nedozví..

Schovává se za tím odkazem něco tak tajného, že to vidí jen ti, kdo to víceméně nepotřebují číst? smile

2

Re: Zajímá Vás, jak se daří našim absolventům?

Dobrý den,
nic tajného se za tím neschovává, v ostatním s Vámi plně souhlasím.
Odkaz směřuje na dokument uloženém v datovém úložišti, které je přístupné po zadání přístupových údajů uživatele fakultní sítě, který má ‚aktivní‘ vztah k fakultě (zaměstnanec, student). Popel na mou hlavu – již několik dní mám v plánu soubor překlopit jednak do na webu přístupnějšího formátu, jednak jej přemístit na všem přístupné místo.

(Jan Stejskal) napsal:

Na titulní stránce mě zaujal odkaz "Zajímá Vás, jak se daří našim absolventům?" leč přístup do něj je skrz FELid. Jako ne zas tak dávného absolventa FEL by mě to určitě zajímalo, leč mám bohužel smůlu. Pravděpodobně by to zajímalo i případné budoucí studenty FEL, ale taktéž se nic nedozví..

Schovává se za tím odkazem něco tak tajného, že to vidí jen ti, kdo to víceméně nepotřebují číst? smile