1

Téma: Podmienky prestupu

Dobry den, v podmienkach prestupu medzi jednotlivymi studijnymi programmi je uvedena podmienka, ze student musi mat uspesne ukonceny prvy rocnik. Chcel by som sa teda informovat, co sa berie ako uspesne ukonceny rocnik? Staci splnit podmienky pre postup do druheho rocniku alebo je nutne mat uspesne ukoncene i vsetky povinne predmety prveho rocniku? A je mozne po ukonceni prveho rocnika, znova prestupit na iny program do prvaku?

Za odpoved dakujem.

2

Re: Podmienky prestupu

Dobry den, v podmienkach prestupu medzi jednotlivymi studijnymi programmi je uvedena podmienka, ze student musi mat uspesne ukonceny prvy rocnik. Chcel by som sa teda informovat, co sa berie ako uspesne ukonceny rocnik?

viz http://www.fel.cvut.cz/education/announce/1209.html,
mateřská fakulta vydá potvrzení o splnění všech podmínek pro postup do 2. ročníku a informaci, zda přestup doporučuje či nikoli

Staci splnit podmienky pre postup do druheho rocniku

ano

alebo je nutne mat uspesne ukoncene i vsetky povinne predmety prveho rocniku?

ne

A je mozne po ukonceni prveho rocnika, znova prestupit na iny program do prvaku?

Po úspěšném ukončení 1. ročníku můžete přestoupit do ročníku podle Vašich znalostí a  musí s přestupem souhlasit (pro)děkan cílové fakulty (např. FEL nebere nedoporučené či špatné studenty)

Ivan Jelínek
proděkan

3

Dakujem pekne za odpoved.

4

Dobrý den,

sem teď ve druháku na Jaderce na "fyzikální elektronice". Chtěl bych přejít na FEL na něco podobného, asi "Komunikace, multimédia a elektronika".
Z prváku mám všechny zkoušky, kdybych nastoupil znova do prváku na FEL, uznají se mi zkoušky lepší než C? Především mi jde o Analýzy, Algebry a fyziky...

děkuji
---
Povolný